رئیس جامعه صنفی تهیه‌کنندگان خبر داد: واکسیناسیون هنرمندان به زودی آغاز می‌شود

ضیا هاشمی در رادیو گفت‌وگو درخصوص اولویت‌های موجود درخصوص واکسیناسیون هنرمندان و حواشی مربوط به آغاز به کار وزیر جدید فرهنگ و ارشاد، سخنان جالب توجهی بیان کرد.

به گزارش پایگاه خبری موفقیت شناسی به نقل از آنا، برنامه «سینما معیار» با موضوع واکسیناسیون هنرمندان و بررسی برنامه‌های سینمایی وزیر جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی، در ارتباط تلفنی با سید ضیا هاشمی (رئیس جامعه صنفی تهیه‌کنندگان) از شبکه رادیویی گفت و گو روی آنتن رفت.

ضیا هاشمی در مصاحبه تلفنی با این برنامه در خصوص واکسیناسیون سینماگران، گفت: در حال حاضر لیست اسامی تمام هنرمندان در اختیار ستاد ملی کرونا قرار گرفته است.

وی افزود: افرادی که «هنر کارت» دارند، می‌توانند با در دست داشتن همین کارت در موعد مقرر واکسن دریافت کنند. هنرمندانی که هنوز «هنر کارت» نگرفته‌اند، بر اساس لیست ارائه شده به ستاد ملی کرونا می‌توانند با کارت ملی نوبت واکسن را دریافت کنند.

وی با اشاره به این که گروه‌های تولید سینما در پاندمی کرونا در دسته‌ی مشاغل پر خطر قرار می‌گیرند، اظهار داشت: بازیگران برای ایفای نقش خود باید بدون ماسک روبه‌روی همکاران خود کار حرفه‌ای‌شان را پیگیری کنند.

ضیا هاشمی اضافه کرد: امیدوارم از امروز (۷ شهریور) واکسیناسیون سینماگران آغاز شود.

وی افزود: صندوق اعتباری هنر به احتمال زیاد به زودی – حداکثر ۷ شهریور – شیوه‌نامه دریافت واکسن هنرمندان را اعلام می‌کند.

این تهیه‌کننده در بخش دیگری از سخنان خود در برنامه «سینما معیار» در خصوص برنامه‌های وزیر جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی، گفت: بخشی از نقدهای وارد شده به برنامه‌های وزیر جدید ارشاد از روی غرض‌ورزی بود و ناشران این اخبار فقط بخش‌های حاوی اشکال را منتشر کرده بودند.

وی تصریح کرد: افرادی که از جانب وزیر ارشاد اسناد مختلف سینمایی را بررسی کرده و برنامه‌هایی را تنظیم کرده بودند، نسبت به فضای سینمای ایران دلسوزی نداشتند و در برخی از مواقع به این حرفه‌ بی‌حرمتی کردند. در حال حاضر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی رای اعتماد گرفته و مشغول به کار است، بنابر این ما باید از حاشیه‌ها عبور کنیم و به کارهایی که باید انجام بدیم فکر کنیم.

وی با بیان این که مجلس و دولت ادعای انقلابی‌گری دارند، توضیح داد: انقلابی بودن در خادم ملت بودن معنا می‌گیرد.

رئیس جامعه صنفی تهیه‌کنندگان با اشاره به این که برخی از وزرا در گذشته خودشان را پیامبران جامعه می‌دانستند، افزود: من به آقای اسماعیلی پیشنهاد می‌کنم که خودش را واقعا خادم فرهنگ و هنر کشور اسلامی ایران بداند.

انتهای پیام/

اگر به کارآفرینی علاقه‌مند هستید از این رسانه دیدن کنید
منبع
آنا

پایگاه خبری موفقیت شناسی

هدف ما امیدآفرینی در جامعه و ایجاد حس خوب و مثبت است

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا