سفارش رپورتاژ آگهی: 09128237336

اعلام فراخوان ایده‌های فناورانه در حوزه سالمندی

اولین فراخوان برگزاری رویداد مرکز نوآوری و شتاب دهی جهاددانشگاهی علوم پزشکی شهیدبهشتی با رویکرد سالمندی در ۶ محور مهارت ورزی، اشتغال و کارآفرینی، کسب وکارهای سلامت سالمندی، خدمات در منزل ویژه سالمندان، محیط دوستدار سالمند، توانمند سازی فردی و اجتماعی، HSE و سالمندی برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری موفقیت شناسی به نقل از ایرنا، صاحبان ایده یا محصول اولیه، برای شرکت در این رویداد فناورانه می‌توانند فرم‌های ثبت‌نام را تکمیل و به همراه رزومه و مستندات طرح، حداکثر تا تاریخ ۳۰ مهر ماه سال ۱۴۰۰ از طریق وب سایت مرکز ارسال کنند.

پس از انجام ارزیابی اولیه مستندات دریافتی، طرح‌های منتخب برای داوری نهایی دعوت خواهند شد. در صورت اخذ تایید کمیته داوران، ایده‌ها و محصولات منتخب در فرآیند توسعه محصول وارد شده و زیر نظر راهبر (منتور) مورد تایید واحد ارزیابی و توسعه مرکز نوآوری و شتاب دهی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی، فعالیت خود را تا رسیدن به ایده قابل ارایه برای جذب سرمایه‌گذار ادامه خواهند داد.

در مسیر توسعه ایده و محصول، هر یک از تیم‌های منتخب می‌توانند از خدمات حمایتی و مشاوره های متخصصین این حوزه  بهره‌مند شده و براساس گزارش عملکرد مستند، به ادامه فعالیت بپردازند.

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس ۰۲۱۲۲۴۳۹۸۶۳ و ۰۹۳۷۱۵۱۳۲۱۵ تماس بگیرند و برای ارسال ایده، از طریق لینک yun.ir/a۸uwvf اقدام کنند.

پایان پیام/

اگر به کارآفرینی علاقه‌مند هستید از این رسانه دیدن کنید
منبع
ایرنا

پایگاه خبری موفقیت شناسی

هدف ما امیدآفرینی در جامعه و ایجاد حس خوب و مثبت است

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا