سفارش رپورتاژ آگهی: 09128237336

درباره نحوه برخورداری از خدمات بیمه درمان تکمیلی و دریافت خسارت بیمه شدگان صندوق اعتباری هنر

بیمه‌شدگان درمان تکمیلی سال ۱۴۰۱-۱۴۰۰ صندوق اعتباری هنر، می‌توانند با مراجعه به بیش از ۸۹۰۰ مرکز خدمات‌دهی (سراسر کشور) و ارائه کارت ملی از خدمات درمانی (تا سقف تعهدات بیمه‌نامه مطابق تعرفه‌های اعلامی وزارت بهداشت و کسر فرانشیز) برخوردار شوند.

برخورداری از خدمات درمانی- تشخیصی مراکز طرف قرارداد بیمه دانا

به گزارش پایگاه خبری موفقیت شناسی به نقل از روابط عمومی صندوق اعتباری هنر، بیمه شدگان درمان تکمیلی سال 1401-1400 صندوق اعتباری هنر، مطابق برنامه ریزی انجام شده، اسامی بیمه شدگان سال 1400-1401 پس از اتمام مهلت ثبت نام، پردازش و تنظیم و طی روزهای آینده پس از ثبت در سیستم بیمه دانا، امکان استفاده از خدمات مراکز درمانی تشخیصی در سراسر کشور فراهم خواهد شد.

برخورداری از خدمات درمانی- تشخیصی مراکز غیر طرف قرارداد بیمه دانا

تحویل اسناد هزینه ای بیمه شدگانی که به مراکز درمانی- تشخیصی غیر طرف قرارداد بیمه دانا مراجعه می کنند، فقط و فقط از طریق مراجعه به یکی از نزدیکترین شعب بیمه دانا در سراسر کشور امکان پذیر می باشد لذا بارگذاری اسناد در سامانه بیمانو (برای بیمه شدگان بیمه دانا) لازم نمی باشد.

شایان ذکر است با توجه به گستردگی و تعداد هنرمندان ساکن تهران طی هماهنگی های صورت گرفته با شرکت بیمه دانا علاوه بر تمامی شعب فعال در سطح شهر تهران، شعبه ویژه (vip) واقع در خیابان انقلاب اسلامی روبروی خیابان شهید عباس موسوی (فرصت سابق) پلاک ۷۱۲ طبقه دوم در راستای خدمت رسانی به هنرمندان و فرهیختگان عزیز در نظر گرفته شده است.

همچنین بیمه شدگان برای اطلاع از آخرین وضعیت پرونده های درمانی می توانند از طریق پرتال مشتریان بیمه دانا به نشانی totalapp.dana-insurance.ir/portalmoshtarian و با وارد کردن کدملی و رمز عبور (بصورت پیش فرض تاریخ تولد و قابل تغییر می باشد) سوابق ارائه مدارک، واریز خسارت را مشاهده نمایند.

نحوه ارائه اسناد هزینه ای پزشکی بیمه شدگان سال 1400-99 (بیمه سرمد)

آن دسته از بیمه شدگان سال 1400-1399 که تاکنون موفق به ارسال اسناد هزینه نشده اند لازم است قبل از انقضای مهلت ارسال ( حداکثر تا تاریخ ۳۰ مهرماه)  مطابق روال گذشته، پس از بارگذاری مدارک و اخذ تاییدیه، از طرق ادارات پست اقدام به ارسال مدارک خود نمایند.

پایان پیام/

اگر به کارآفرینی علاقه‌مند هستید از این رسانه دیدن کنید
منبع
صندوق اعتباری هنر

پایگاه خبری موفقیت شناسی

هدف ما امیدآفرینی در جامعه و ایجاد حس خوب و مثبت است

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا