هنرمند کارتونیست ایرانی داور جشنواره بین‌المللی کارتون ترکیه شد

علیرضا پاکدل هنرمند کارتونیست ایرانی به عنوان یکی از اعضای هیأت داوران یک جشنواره بین‌المللی کارتون در کشور ترکیه انتخاب شد.

به گزارش پایگاه خبری موفقیت شناسی به نقل از ایرنا، علیرضا پاکدل هنرمند کاریکاتوریست، کارتونیست، تصویرگر و طراح به عنوان یکی از اعضای هیأت داوران جشنواره بین المللی کارتون Kalder Bursa کشور ترکیه انتخاب و معرفی شد.

این جشنواره با همکاری انجمن کارتونیست‌های آناتولی به عنوان بخشی از سمپوزیوم کیفیت و موفقیت در تاریخ ۲۶ می ۲۰۲۲ مصادف با ۵ خردادماه ۱۴۰۱ با موضوع «باهم قوی هستیم، با هم موفق خواهیم شد» در شهر بورسا کشور ترکیه برگزار می‌شود.

بر این اساس، آخرین مهلت برای ارائه آثار در جشنواره بین المللی کارتون Kalder Bursa کشور ترکیه، ۱۳ ژانویه ۲۰۲۲ مصادف با ۲۳ دی ماه ۱۴۰۰ است. برگزیده های این جشنواره در مارس ۲۰۲۲ جوایز نقدی و لوح تقدیر خود را دریافت خواهند کرد.

علیرضا پاکدل در کنار احمد آیکانات، مهمت قهرمان، مهمت زبِر، الگا گولر، امین دیرچی، کوتلو ساهین، آیکان کورکور و آرزو اوزل از ترکیه و آلا جورجیوا از بلغارستان به عنوان هیات داوران این جشنواره آثار را مورد بررسی قرار خواهند داد.

اگر به کارآفرینی علاقه‌مند هستید از این رسانه دیدن کنید
منبع
ایرنا

پایگاه خبری موفقیت شناسی

هدف ما امیدآفرینی در جامعه و ایجاد حس خوب و مثبت است

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا