مینا بیابانی: تولید محتوای تخصصی زن و خانواده در بستر فضای مجازی ایجاد می‌شود

دبیر نخستین جشنواره ملی رسانه‌های دیجیتال از برگزاری اختتامیه این جشنواره خبر داد و گفت: این جشنواره نخستین حرکت برنامه ریزی شده به سمت ایجاد نهضت تولید محتوای تخصصی زن و خانواده در بستر فضای مجازی است.

به گزارش پایگاه خبری موفقیت شناسی به نقل از ایرنا، مینا بیابانی گفت: این جشنواره از ۷ مرداد امسال همزمان با عید غدیر خم با مشارکت راوینو، سازمان بسیج رسانه و مرکز تولید و نشر دیجیتال انقلاب اسلامی (متنا) به منظور برگزاری برنامه ای مجزا برای جامعه بانوان در همه رده های سنی با گستردگی در طیف های مختلف برگزار شد.


وی، پژوهش، تولید، انتشار و حمایت از تولیدات تخصصی زن و خانواده در عرصه هنرهای دیجیتال به منظور اگاه سازی، فرهنگ سازی، کشف ارتقاء استعدادها و بهره برداری از ظرفیت های ایجاده شده در راستای پیشبرد اهداف بیانیه گام دوم انقلاب را از دیگر اهداف برگزاری این جشنواره برشمرد.


به گفته دبیر نخستین جشنواره ملی رسانه های دیجیتال، این جشنواره نخستین حرکت برنامه ریزی شده به سمت ایجاد نهضت تولید محتوای تخصصی زن و خانواده در بستر فضای مجازی است که امیدواریم برکات خوبی را به همراه داشته باشد.


بیابانی گفت : طی دو ماه فرصت ارسال از بین آثار ارسالی بانوان به دبیرخانه نخستین جشنواره رسانه های دیجیتال پرنگار ۲۰۰ اثر به مرحله داوری راه پیدا کردکه این آثار در زمینه های داستان کوتاه، سناریو، بازی های موبایلی، آیتم های تصویری و ایده … بود.

به گفته وی در آیین اختتامیه این رویداد از ۱ بازی تحت موبایل، یک سناریو، دو داستان در قطعه بلند و کوتاه و دو آیتم تصویری که بیشترین امتیاز را از بخش داوری دریافت کرده‌اند با اهدای جوایز نقدی تقدیر می‌شود.


آیین اختتامیه نخستین جشنواره ملی رسانه های دیجیتال پرنگار به صورت مجازی و با سخنرانی مینابیابانی مسئول بسیج جامعه زنان کشور ساعت ۹:۳۰ دقیقه صبح روز دوشنبه ۱ آذرماه در کانال طنین به آدرس https://rubika.ir/tanineyas در روبیکا برگزار می‌شود.

پایان پیام/

اگر به کارآفرینی علاقه‌مند هستید از این رسانه دیدن کنید
منبع
ایرنا

پایگاه خبری موفقیت شناسی

هدف ما امیدآفرینی در جامعه و ایجاد حس خوب و مثبت است

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا