انجمن علمی رسانه ایران تشکیل خواهد شد

مرکز مشاوره و خدمات کارآفرینی چترا

وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با تاسیس «انجمن علمی رسانه ایران» به‌عنوان انجمن فراگیر و پوشش‌دهنده حوزه‌های گوناگون رسانه کشور، موافقت کرد.

به گزارش پایگاه خبری موفقیت شناسی به نقل از آنا، با اعلام موافقت اولیه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برای تاسیس «انجمن علمی رسانه ایران» به‌عنوان انجمن فراگیر و پوشش‌دهنده حوزه‌های گوناگون رسانه کشور، جلسه هیئت موسس این انجمن چهارشنبه ۱۰ آذرماه در سالن شورای دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار شد و اساسنامه این انجمن به امضای اعضای هیئت مؤسس رسید.

این انجمن علمی، ابتکار اعضای پیشروی رشته مدیریت رسانه برای ایجاد تشکلی فراگیر از همه فعالان علمی صنعت رسانه به‌منظور توسعه علمی رشته‌های مرتبط با رسانه به‌ویژه مدیریت رسانه است که با توجه به ورود این رشته نوپا به فاز رشد، اهدافی همچون گردهم‌ آوردن متناوب اعضای هیئت علمی، پژوهشگران و دانشجویان این رشته فراتر از مرزهای دانشگاهی، برگزاری همایش‌های علمی و رویدادهای تخصصی در حوزه‌های گوناگون مرتبط با مدیریت رسانه را دنبال می‌کند.

تأسیس و ارتقای نشریات تخصصی، علمی و دانشجویی در حوزه‌های صنعت رسانه، تألیف و ترجمه منابع علمی مرتبط با رشته‌های مرتبط با مدیریت رسانه، همکاری عملی و مشارکت در اجرای پروژه‌های مختلف مرتبط با صنعت رسانه، ایجاد کمیته‌های علمی دانشجویی برای مشارکت دانشجویان مقاطع گوناگون، توسعه میان‌رشته‌ای این حوزه از طریق برگزاری نشست‌های علمی با فعالان علمی و تخصصی حوزه‌های دیگر مرتبط از دیگر اهداف این انجمن است.

علی‌اکبر فرهنگی، طاهر روشندل اربطانی، حسن خجسته باقرزاده، حسن بشیر، سیدوحید عقیلی، داتیس خواجه‌ئیان، قاسم صفائی‌نژاد، مهدی قمصریان، مهدخت بروجردی علوی و هاجر آصف ۱۰ عضو موسس این انجمن هستند.

در این جلسه همچنین مقرر شد مجمع عمومی این انجمن روز چهارشنبه ۸ دی‌ماه در سالن مرکز نوآوری دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار شود تا اعضای هیئت مدیره و بازرس‌های قانونی با رای اعضا انتخاب شوند.

پایان پیام/

اگر به کارآفرینی علاقه‌مند هستید از این رسانه دیدن کنید
منبع
آنا

پایگاه خبری موفقیت شناسی

هدف ما امیدآفرینی در جامعه و ایجاد حس خوب و مثبت است

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا