برگزاری ویژه برنامه گرامیداشت روز دانشجو در دانشگاه آزاد اسلامی

مرکز مشاوره و خدمات کارآفرینی چترا

به گزارش پایگاه خبری موفقیت شناسی، از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، ویژه برنامه گرامیداشت روز دانشجو فردا (یکشنبه ۱۶ آذر) با حضور جمعی از مسئولان دانشگاه و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی به‌صورت مجازی برگزار می‌شود.

این مراسم به صورت زنده و مستقیم در اینستاگرام به آدرس اینترنتی instagram.com/azad_daneshjoo و صفحه رسمی دانشگاه آزاد اسلامی در آپارات به آدرس aparat.com/islamic_azaduniversity/live پخش خواهد شد.

در این مراسم از ۱۲ نفر از دانشجویان منتخب دانشگاه آزاد اسلامی که بر اساس فرم‌های ارسال‌شده به واحدهای دانشگاهی و ارزیابی در سطح استان‌ها و سازمان مرکزی، برگزیده شده‌اند، تقدیر می‌شود.

علاوه بر این ویژه برنامه، روز دوشنبه ۱۷ آذر نیز نشست نمایندگان فعالان دانشجویی اعم از بسیج دانشجویی، تشکل‌های اسلامی، کانون‌های فرهنگی دانشجویی و نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی با حضور ریاست دانشگاه برگزار خواهد شد.

همچنین بر اساس بخشنامه ابلاغ‌شده از سوی معاونت فرهنگی و دانشجویی، مراسم گرامیداشت روز دانشجو، نشست‌های صمیمانه و جلسات پرسش و پاسخ تشکل‌های دانشجویی با اعضای هیئت رئیسه واحدها، کرسی‌های آزاد اندیشی و دیگر برنامه‌های دانشجویی با همفکری و مشارکت دانشجویان در هفته پیش‌رو به‌صورت مجازی در تمامی واحدها و مراکز دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می‌شود.

اگر به کارآفرینی علاقه‌مند هستید از این رسانه دیدن کنید

پایگاه خبری موفقیت شناسی

هدف ما امیدآفرینی در جامعه و ایجاد حس خوب و مثبت است

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا