سفارش رپورتاژ آگهی: 09128237336

ثبت‌نام ناشران داخلی در سی‌وسومین نمایشگاه کتاب تهران ۱۵ فروردین آغاز خواهد شد

ثبت‌نام ناشران برای حضور در «سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران» از پانزدهم فروردین آغاز می‌شود و تا هجدهم فروردین ماه ۱۴۰۱ ادامه خواهد داشت.

به گزارش پایگاه خبری موفقیت شناسی به نقل از ایرنا، ناشران متقاضی حضور در این دوره می‌توانند با مراجعه به سامانه ketab.ir ضوابط و شرایط حضور را مشاهده و نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

ثبت‌نام ناشران برای حضور درسی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از پانزدهم فروردین آغاز می‌شود و تا هجدهم فروردین ماه ١٤٠١ ادامه خواهد داشت.

سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با توجه به محدودیت‌های ناشی از شیوع بیماری کرونا، به دو شکل فیزیکی در محل مصلای امام خمینی(ره) و مجازی در سامانه نمایشگاه به آدرس ketab.ir برگزار خواهد شد. ناشران در این نمایشگاه در یک درگاه ثبت‌نام می‌کنند و هر ناشر مجاز است با توجه به ضوابط و مقررات نمایشگاه در هر دو شکل نمایشگاهی(فیزیکی و مجازی) یا صرفا در شکل مجازی شرکت کند.

همچنین، سال مبنای عرضه کتاب برای فروش در شکل فیزیکی این دوره از نمایشگاه، کتاب‌های منتشر شده سال ۱۳۹۷ به بعد و در شکل مجازی کتاب‌های منتشر شده سال ۱۳۹۱ به بعد است.

ناشران برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با مرکز پاسخگویی سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران به شماره ۹۱۰۰۹۸۹۸_۰۲۱ تماس بگیرند.

سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از بیست‌ویکم تا سی‌ویکم اردیبهشت ماه ۱۴۰۱برگزار می‌شود. 

پایان پیام/

اگر به کارآفرینی علاقه‌مند هستید از این رسانه دیدن کنید
منبع
ایرنا

پایگاه خبری موفقیت شناسی

هدف ما امیدآفرینی در جامعه و ایجاد حس خوب و مثبت است

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا