سفارش رپورتاژ آگهی: 09128237336

میانگین قیمت هر متر مربع مسکنِ نهضت ملی تعیین شد

رئیس بنیاد مسکن گفت: میانگین قیمت نهضت ملی مسکن براساس طبقات بین ۴ تا ۶ میلیون تومان تعیین شده و آورده اولیه متقاضیان ۴۰ میلیون تومان است.

به گزارش پایگاه خبری موفقیت شناسی به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، اکبر نیکزاد گفت: میانگین قیمت در طرح نهضت ملی مسکن  بین  ۴تا ۶ میلیون تومان است و برای واحدهای با طبقات کمتر حدود ۴ تا ۴میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و برای واحدهای بلند مرتبه ۶ میلیون است و آورده اولیه متقاضیان حدود ۴۰ میلیون تومان است.

به گفته رئیس بنیاد مسکن کشور در سال گذشته ۵ هزار و ۹۹ واحد در قالب نهضت ملی مسکن را به متقاضیان تحویل دادیم و امسال هم با توجه به تخصیص زمین رایگان و همچنین پروانه ساختمانی و همکاری نظام مهندسی ساخت این واحدها در شهرهای مختلف شروع شده است.

با همکاری شهرداری تهران و در قالب انعقاد تفاهم نامه با رئیس جمهور  مقرر شده بود ۱۸۰ هزار واحد مسکونی ساخته شود که ۱۰ هزار واحد آن باید توسط بنیاد مسکن ساخته شود که سال گذشته ۳هزار واحد عملیات اجرایی آن شروع شد.

سهمیه بنیاد مسکن در طرح نهضت ملی مسکن ۴۰۰ هزار واحد است که ۲۰۰ هزار واحد آن در قالب مسکن روستایی و ۲۰۰ هزار واحد در قالب مسکن شهری است. 

پایان پیام/

اگر به کارآفرینی علاقه‌مند هستید از این رسانه دیدن کنید
منبع
باشگاه خبرنگاران جوان

پایگاه خبری موفقیت شناسی

هدف ما امیدآفرینی در جامعه و ایجاد حس خوب و مثبت است

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا