سفارش رپورتاژ آگهی: 09128237336

مؤسسه پژوهش و توسعه مهارت ایران تأسیس خواهد شد

موسسه پژوهش و توسعه مهارت ایران براساس تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه تهران و سازمان آموزش فنی‌وحرفه‌ای کشور تاسیس می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری موفقیت شناسی به نقل از ایرنا، سید محمد مقیمی رییس دانشگاه تهران و غلامحسین حسینی‌نیا معاون وزیر و رییس سازمان آموزش فنی‌وحرفه‌ای کشور با هدف مشارکت و همکاری در تأسیس و راه‌اندازی مؤسسه پژوهش و توسعه مهارت ایران، تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

همکاری در زمینه اجرای طرح‌های مهارت‌افزایی دانشجویان (کهاد مهارتی – برگزاری دوره های مهارتی و تخصصی و آموزش‌های هیبریدی) و همکاری در زمینه اجرای طرح‌های مهارت‌افزایی دانش‌آموختگان با تاکید بر آموزش مشاغل دانش‌بنیان و نوظهور از مهم ترین اهداف و محورهای تفاهم‌نامه بین دانشگاه تهران و سازمان آموزش فنی‌وحرفه‌ای کشور به شمار می‌رود.

انجام پژوهش و ارایه خدمات تخصصی در راستای نیازهای سازمان آموزش فنی‌وحرفه‌ای کشور، بهره‌برداری از آزمایشگاه‌ها و تجهیزات آموزشی و پژوهشی طرفین و همچنین حمایت سازمان آموزش فنی‌وحرفه‌ای کشور از پایان‌نامه‌های دانشجویی و پژوهشگران پسادکتری از دیگر محورهای این تفاهم‌نامه است.

استفاده از ظرفیت‌های تأمین منابع انسانی دانشگاه تهران با هدف توانمندسازی و تأمین منابع انسانی مورد نیاز سازمان آموزش فنی‌وحرفه‌ای کشور از جمله تعهدات در این تفاهم‌نامه است.

این تفاهم‌نامه به امضای رییس دانشگاه تهران و معاون وزیر و رییس سازمان آموزش فنی‌وحرفه‌ای کشور رسید.  

پایان پیام/

اگر به کارآفرینی علاقه‌مند هستید از این رسانه دیدن کنید
منبع
ایرنا

پایگاه خبری موفقیت شناسی

هدف ما امیدآفرینی در جامعه و ایجاد حس خوب و مثبت است

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا