سفارش رپورتاژ آگهی: 09128237336

سیزدهمین همایش بین المللی پژوهش های قرآنی برگزار خواهد شد

سیزدهمین همایش بین المللی پژوهش های قرآنی از سوی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم و با همکاری جامعه المصطفی العالمیه برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری موفقیت شناسی به نقل از مهر، حجت الاسلام سیدکریم خوب بین خوش نظر معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم از برگزاری سیزدهمین همایش بین المللی پژوهش‌های قرآنی خبر داد.

وی در تشریح این خبر اظهار کرد: این دوره از همایش با موضوع: «روش شناسی استخراج علوم انسانی قرآن بنیان» و با حضور اندیشمندانی از داخل و خارج کشور همزمان با سی و نهمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم برگزار می‌گردد.

حجت الاسلام سیدکریم خوب بین خوش نظر، گفت: این همایش در چهار محور کلی «ماهیت، مبانی و شاخصه ها»، «قلمرو و گونه ها»، «پیامدها، آسیب‌ها و چالش ها» و «راهکارها» برگزار می‌گردد.

معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم در خصوص زمانبندی سیزدهمین همایش بین المللی پژوهش‌های قرآنی اظهار کرد آخرین مهلت ارسال مقالات به این همایش، نیمه دی ماه ۱۴۰۱ خواهد بود و اختتامیه همایش، همزمان با اختتامیه مسابقات بین المللی قرآن کریم برگزار خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: علاقه مندان جهت شرکت در این همایش می‌توانند از طریق آدرس اینترنتی www.quran.ac.ir یا آدرس : قم، بلوار ۱۵ خرداد، خیابان شهید میثمی، سازمان مرکزی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم، دبیرخانه مرکزی سیزدهمین همایش بین المللی پژوهش‌های قرآنی و همچنین شماره تماس: ۳۷۶۰۴۰۷۰-۰۲۵ اقدام نمایند.

پایان پیام/

اگر به کارآفرینی علاقه‌مند هستید از این رسانه دیدن کنید
منبع
مهر

پایگاه خبری موفقیت شناسی

هدف ما امیدآفرینی در جامعه و ایجاد حس خوب و مثبت است

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا