تصویب کلیات طرح مسکن نخبگان

مرکز مشاوره و خدمات کارآفرینی چترا

قائم مقام بنیاد ملی نخبگان از تصویب کلیات طرح تامین مسکن نخبگان در جلسه هیات امنای این بنیاد خبر داد و گفت:جزییات این طرح پس از نهایی شدن اطلاع‌رسانی ‌می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری موفقیت شناسی به نقل از ایرنا، ناصر باقری مقدم، حمایت‌های زیرساختی در تامین شغل و مسکن برای نخبگان و استعدادهای برتر را از عوامل مهم جلوگیری از خروج نخبگان از کشور دانست و افزود: تامین مسکن نخبگان از جمله موارد حمایتی است که در بنیاد ملی نخبگان در حال پیگیری است.

وی یادآور شد: کلیات طرح تامین مسکن نخبگان در جلسه اخیر هیات امنای این بنیاد با حضور رییس‌جمهور به تصویب رسید و جزییات این طرح پس از تصویب نهایی اجرا و اطلاع‌رسانی ‌می شود.

قائم مقام بنیاد ملی نخبگان درمورد مصوبه جذب نخبگان و استعدادهای برتر در دستگاه‌های اجرایی کشور هم گفت: موضوع جذب نخبگان در دستگاه‌های اجرایی با جدیت با همکاری سازمان اداری استخدامی کشور در حال پیگیری است.

باقری مقدم در عین حال تاکید کرد: البته در ایجاد بسترهای اشتغال‌زایی نیز نباید از این نکته غفلت کرد که با اینکه داشتن شغل مناسب از مهم‌ترین دغدغه های نخبگان است اما آنها می‌خواهند در اجتماع اثرگذار باشند نه اینکه به هر شغلی بپردازند.

وی ادامه داد: این بنیاد در یک تقسیم بندی کلی چند دسته برنامه حمایتی را به‌صورت موازی پیش‌می‌برد که به بحث ماندگاری نخبگان کمک می‌کند.  

قائم مقام بنیاد ملی نخبگان با یادآوری اینکه بنیاد ملی نخبگان به دنبال ایجاد عوامل انگیزشی برای استعدادهای برتر و نخبگان است، طرح هسته های مساله محور احمدی روشن را از آن‌جمله خواند.

وی افزود: این طرح نخبگان را درگیر مسایل کشور کرده و حس اثرگذاری را در آنها تقویت می‌کند.  

پایان پیام/

اگر به کارآفرینی علاقه‌مند هستید از این رسانه دیدن کنید
منبع
ایرنا

پایگاه خبری موفقیت شناسی

هدف ما امیدآفرینی در جامعه و ایجاد حس خوب و مثبت است

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا