مدیرعامل جدید بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای منصوب شد

مرکز مشاوره و خدمات کارآفرینی چترا

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی محمد امین حاجی هاشمی را به عنوان مدیر عامل جدید بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای منصوب کرد.

به گزارش پایگاه خبری موفقیت شناسی به نقل از ایرنا، در جلسه روز شنبه هیات مدیره بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای حکم انتصاب محمد امین حاجی هاشمی مدیرعامل جدید این بنیاد به وی اعطا شد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای محمد مهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در این حکم خواستار استفاده از ظرفیت‌های موجود صنعت بازی‌های رایانه‌ای در راستای رشد، ارتقا آن و شکوفایی خلاقیت جوانان فعال در این زیست بوم شده است.

حاجی هاشمی دانش آموخته رشته مدیریت رسانه دانشگاه علامه طباطبایی و مدیر بخش بازی های رایانه ای چهارمین و پنجمین جشنواره و نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بوده است؛ وی همچنین سابقه همکاری در تدوین برنامه ملی بازی های رایانه ای (مصوب شورای عالی فضای مجازی) در مرکز ملی فضای مجازی و عضویت در هیات مدیره بنیاد و نیز تدوین استراتژی در حوزه بازی در شرکت های فناوری اطلاعات و ارتباطات را در کارنامه کاری خود دارد.

حکم انتصاب حاجی هاشمی توسط مهدی صرامی رییس هیات مدیره بنیاد ملی بازیهای رایانه ای به ایشان اعطا شد.
گفتنی است سید صادق پژمان از اردیبهشت سال ۹۸ مسئولیت بنیاد ملی بازی‌های رایانه ای را بر عهده داشت که در این جلسه از زحمات ایشان در مدت مسئولیت بنیاد قدردانی شد.

پایان پیام/

اگر به کارآفرینی علاقه‌مند هستید از این رسانه دیدن کنید
منبع
ایرنا

پایگاه خبری موفقیت شناسی

هدف ما امیدآفرینی در جامعه و ایجاد حس خوب و مثبت است

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا