ارسال نامه رئیس سازمان نظام روان‌شناسی برای وضع بیمه‌های پایه و تکمیلی خدمات مشاوره‌ای به رئیس جمهور

 رئیس سازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشور در نامه‌ای به آیت الله دکتر سیدابراهیم رئیسی رئیس جمهور، خواستار وضع بیمه‌های پایه و تکمیلی برای خدمات مشاوره‌ای شد.

به گزارش پایگاه خبری موفقیت شناسی به نقل از ایرنا، در متن نامه «دکتر محمد حاتمی»  آمده است: «حجت‌الاسلام و المسلمین جناب دکتر سیدابراهیم رئیسی؛ رئیس محترم جمهوری اسلامی ایران، احتراما با توجه به اینکه شورای عالی بیمه سلامت هر ساله تعرفه‌های خدمات روانشناسی و مشاوره را براساس ماده ۹ حکام دائمی کشور تائید و توسط هیات وزیران تصویب و اعلام می‌شود، عطف نامه شماره ۱۱۵۳۸۹ مورخ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ درباره «درخواست بهره مندی مردم در شرایط بحرانی از بیمه های پایه و تکمیلی جهت خدمات روانشناسان و مشاوران» با وجود دستور حضرتعالی تاکنون بیمه‌های پایه و تکمیلی برای بهره‌مندی مردم وضع نشده است.»

وی اظهار داشت: «براساس پیگیری‌های صورت گرفته از شورای عالی بیمه سلامت به دلیل عدم پیش بینی بودجه برای این امر مهم بر اساس ضرورت ملی نتیجه گرفته نشده است».

رئیس سازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشور ادامه داد: «خواهشمند است اکنون که بودجه سال ۱۴۰۲ در حال تدوین و ارائه به مجلس شورای اسلامی است دستور فرمایید شورای عالی بیمه سلامت مساله سرانه حق بیمه پایه و تکمیلی خدمات روانشناسی و مشاوره را تعیین و به تصویب هیات وزیران برساند. از دستوری که می‌فرمائید سپاسگزارم.

پایان پیام/

اگر به کارآفرینی علاقه‌مند هستید از این رسانه دیدن کنید
منبع
ایرنا

پایگاه خبری موفقیت شناسی

هدف ما امیدآفرینی در جامعه و ایجاد حس خوب و مثبت است

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا