حضور دختر نونهال در لیگ برتر تیروکمان

به گزارش پایگاه خبری موفقیت شناسی، هفته اول و دوم لیگ برتر تیروکمان، به میزبانی آکادمی راد در ریکرو و کامپوند زنان برگزار و کمانداران برتر معرفی شدند.

در هفته اول و در ریکرو بانوان، تیم اشتادسازه ٤ بر یک برابر دانشگاه آزاد به پیروزی رسید و تیم فولاد مکران با همین نتیجه مقابل هیات عاشورا آذربایجان شرقی به برتری رسید.

هم‌چنین در هفته دوم مسابقات ریکرو بانوان، تیم اشتادسازه با نتیجه ٣ بر ٢ آکادمی راد را شکست داد و دانشگاه آزاد ٤ بر یک مقابل فولاد مکران به برتری رسید.

در ادامه این رقابت‌ها و در هفته اول کامپوند بانوان تیم هیات چهارمحال بختیاری ٣ بر ٢ فولاد مکران را شکست داد، آکادمی راد ٤ بر یک برابر مس کرمان به پیروزی رسید و مقاومت عاشورا آذربایجان شرقی با نتیجه ٥ بر صفر برابر محبوب تهران به پیروزی رسید.

در هفته دوم این مسابقات نیز تیم فولاد مکران با نتیجه ٥ بر صفر مغلوب آکادمی راد شد، هیات چهارمحال بختیاری ٤ بر یک برابر محبوب تهران به پیروزی رسید و تیم مقاومت عاشورا آذربایجان شرقی برابر مس کرمان با نتیجه ٤ بر یک شکست خورد.

رقابتهای لیگ برتر تیروکمان در بخش ریکرو و کامپوند بانوان امروز در حالی در سایت تیروکمان پیگیری شد که کیانا حاجبیان با ۱۴ سال و ۷ ماه سن در رده سنی نونهالان توانست در تیم بزرگسالان آکادمی راد در مسابقات لیگ شرکت کند.

حضور یک دختر نونهال در تیم بزرگسالان شاید بی‌سابقه باشد و مسابقات امروز نشان داد رشته تیروکمان در بین نونهالان و نوجوانان کشور مورد استقبال قرار گرفته است و با سرمایه‌گذاری روی این رده سنی می‌توان برای تیم ملی پشتوانه‌ سازی کرد.

انتهای پیام/

اگر به کارآفرینی علاقه‌مند هستید از این رسانه دیدن کنید

پایگاه خبری موفقیت شناسی

هدف ما امیدآفرینی در جامعه و ایجاد حس خوب و مثبت است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا