سفارش رپورتاژ آگهی: 09128237336

افتتاح پیشرفته‌ترین مرکز جامع درمان سرطان در کشور

مرکز جامع پیشگیری و درمان سرطان به عنوان مجهزترین و پیشرفته‌ترین مرکز درمانی در راستای تحقق ماموریت‌های ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) مبنی بر پیشرفت، محرومیت‌زدایی، ارائه خدمات اجتماعی و رفع نیاز بیماران در بیماری‌های پیچیده و سخت سرطانی با حضور رئیس‌جمهور افتتاح می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری موفقیت شناسی به نقل از ایرنا، این مرکز برای نخستین بار در کشور و منطقه خاورمیانه با دستگاه‌های فوق مدرن برای ارائه همه خدمات مربوط به غربالگری، تشخیص و درمان تمامی انواع سرطان‌ها به بهره‌برداری رسیده است.

در این مرکز دستگاه‌های پیشرفته شتاب‌دهنده خطی، دستگاه سایبرنایف، دستگاه توموتراپی و دستگاه سی تی سیموالتور در کنار بخش‌های تخصصی شامل تصویربرداری، شیمی درمانی، رادیوتراپی، اتاق عمل، آندوسکوپی، کولونوسکوپی، درمانگاه‌های تخصصی و فوق تخصصی، ژنتیک، آزمایشگاه و داروخانه به مردم خدمات ارائه می‌شود.

این مجموعه در منطقه ۲۲ تهران پس از بهره‌برداری از سوی رییس جمهور آماده ارائه خدمت به مردم است و برای ساخت مرکز جامع سرطان برکت تاکنون بیش از یک هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان توسط ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) هزینه شده است.

احداث و تکمیل ۱۷ بیمارستان در مناطق محروم، ساخت ۵۰۰ مرکز بهداشت و درمان روستایی، راه‌اندازی پیشرفته‌ترین مرکز توالی‌یابی ژنوم و سنتزژن، راه‌اندازی بزرگترین شهرک دارویی در منطقه، افتتاح بزرگترین کارخانه تولید داروهای ضدسرطان، زیست فناوری و سلول درمانی، تولید ۶۰ میلیون دز واکسن کرونا، تولید داروها و تجهیزات ضدکرونا، تأمین تجهیزات کاشت حلزون شنوایی برای پنج هزار کودک ناشنوا، اقدام به درمان ۱۳ هزار زوج نابارور و تأمین داروی ۵۰ هزار بیمار سرطانی محروم و نیازمند بخشی از خدمات ستاد اجرایی فرمان امام در حوزه بهداشت و سلامت بوده است.

پایان پیام/

اگر به کارآفرینی علاقه‌مند هستید از این رسانه دیدن کنید
منبع
ایرنا

پایگاه خبری موفقیت شناسی

هدف ما امیدآفرینی در جامعه و ایجاد حس خوب و مثبت است

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا