کسب ۴ طلا و ۲ نقره در سومین روز مسابقات قایقرانی توسط ورزشکاران ایران

مرکز مشاوره و خدمات کارآفرینی چترا

قایقرانان ایران در سومین روز مسابقات زیر ۲۳ سال جوانان و پارا کانو قهرمانی آسیا، ۴ طلا و ۲ نقره گرفتند.‌

به گزارش پایگاه خبری موفقیت شناسی به نقل از ایسنا، سومین روز از مسابقات قایقرانی آب‌های آرام قهرمانی زیر ۲۳ سال، جوانان و پاراکانو آسیا به میزبانی سمرقند ازبکستان به پایان رسید و نمایندگان ایران موفق به گرفتن ۴ طلا و ۲ نقره دیگر شدند. 

به این ترتیب تا پایان سومین روز مسابقات، جمع مدال‌های ایران ۹ طلا، ۸ نقره و چهار برنز رسید.

مسابقات قهرمانی آسیا از ششم اردیبهشت آغاز شده است و دهم اردیبهشت به پایان می‌رسد. 

نتایج روز سوم به شرح زیر است: 

فینال کایاک انفرادی ۱۰۰۰ متر زیر ۲۳ سال بانوان: الناز شفیعیان با زمان ۴:۲۱.۳۴۱ دقیقه در رقابت با حریفانی از ازبکستان، تایلند، قزاقستان، هند، اندونزی زودتر از بقیه از خط پایان عبور کرد و صاحب مدال طلا شد. در این رقابت پاروزنان ازبکستان و تایلند دوم و سوم شدند.

کانوی دونفره ۲۰۰ متر زیر ۲۳ سال بانوان: مائده شورگشتی و هدیه خیرآبادی در رقابت با حریفانی از ازبکستان، تایلند و قزاقستان با زمان ۴۹.۰۵۶ ثانیه دوم و صاحب مدال نقره شدند. در این رقابت نمایندگان ازبکستان و قزاقستان اول و سوم شدند.

پارا کانو: رویا سلطانی در KL۲ ۲۰۰ متر بانوان در رقابت دو حریف از ازبکستان و دو حریف از هند با زمان ۱:۰۰.۳۷۸ دقیقه در رده نخست ایستاد و صاحب مدال طلا شد. در این رقابت قایقرانان هندی دوم و سوم شدند.
پارا کانو: اسلام جاهدی در VL۲ ۲۰۰ متر مردان در رقابت با دو حریف از ازبکستان، تایلند و دو حریف از هند با زمان۵۶.۶۸۸ ثانیه با اختلاف ۴ ثانیه‌ای نسبت به حریف هندی در رده نخست ایستاد و صاحب مدال طلا شد. در این رقابت قایقرانان هندی نقره و برنز به دست آوردند.

پارا کانو: در مسابقه KL۱ آقایان در مسافت ۲۰۰ متر سعید حسین‌پور با زمان ۵۹.۱۸۲ ثانیه در رقابت با حریفانی از قزاقستان، هند و تایلند اول و صاحب مدال طلا شد. در این رقابت پاروزنان قزاق و هندی دوم و سوم شدند.
پاراکانو: سارا عبدالملکی در KL۱ ۲۰۰ متر بانوان پس از قایقران کشور هند با زمان ۱:۱۸.۵۱۶ دقیقه دوم و صاحب مدال نقره شد. 

مقدماتی کایاک یکنفره ۲۰۰ متر جوانان مردان : علیرضا خمسه در گروه دوم در رقابت حریفانی از تایلند، قزاقستان، چین‌تایپه و هنگ‌کنگ با زمان ۴۰.۸۷۷ ثانیه پس از قایقران قزاقستان دوم و راهی فینال شد. فینال این ماده شنبه (فردا) برگزار می‌شود.

نیمه نهایی کایاک دونفره ۲۰۰ متر زیر ۲۳ سال: یزدان زراعت‌کار و عباس حسینی در  در رقابت حریفانی از هند، قزاقستان، چین‌تایپه و هنگ‌کنگ با زمان ۳۶.۱۹۵ ثانیه پس از قایقرانان قزاقستان دوم و راهی فینال شدند. فینال این رقابت شنبه (فردا) برگزار خواهد شد.

مقدماتی کایاک ۲۰۰ متر جوانان بانوان: ترنم اکبرزاده با زمان ۴۷.۰۲۳۳ ثانیه در رقابت با حریفانی از ازبکستان، قزاقستان، تایلند، هنگ‌کنگ دوم شد و مستقیما به فینال راه یافت. در این رقابت پاروزنان ازبکستان و قزاقستان اول و سوم شدند.
پارا کانو: در مسابقه نیمه‌نهایی KL۳ آقایان در مسافت ۲۰۰ متر مسعود قیصری با زمان ۴۹.۳۹۸ ثانیه در رقابت با حریفانی از ازبکستان، قزاقستان، تایلند و هند اول شد و مستقیما به فینال راه یافت. در این رقابت پاروزنان ازبکستان و هند دوم و سوم شدند.

مقدماتی ۲۰۰ متر جوانان: تیم ایران با ترکیب داریوش محمدی و علیرضا خمسه با زمان ۳۸.۶۳۴ ثانیه در رقابت با حریفانی از چین‌تایپه، تایلند، قرقیزستان و هنگ‌کنگ اول شد و مستقیما به فینال راه یافت. در این رقابت پاروزنان چین‌تایپه و تایلند دوم و سوم شدند.

پایان پیام/

اگر به کارآفرینی علاقه‌مند هستید از این رسانه دیدن کنید
منبع
ایسنا

پایگاه خبری موفقیت شناسی

هدف ما امیدآفرینی در جامعه و ایجاد حس خوب و مثبت است

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا