همکاری با بازاریاب به‌صورت غیرحضوری

تیم ملی «موتور کراس ایران» در نبردی نابرابر صاحب کسب مقام توسط «علیرضا حسین احمدی» شد

نژادیان: صبح امروز ۴ عضو تیم ملی موتور کراس ایران در بدترین شرایط محیطی و رقابتی مسابقات را برگزار کردند. قابل ذکر است زمین پیست مسابقه به‌دلیل بارندگی که از دیروز شروع شد، همچون باتلاقی موتورسیکلت‌ها را در خود گرفت. اما، فارغ از نتایج مسابقه که در شرایط نابرابر با رقبا از لحاظ امکانات و پشتیبانی برگزار شد، همه اعضای تیم ملی، حامی مالی (شرکت آکام) و دکتر مازیار ناظمی رئیس فدراسیون موتورسواری همه تلاش خود را انجام دادند و همین که نام ایران را در این عرصه زنده کردند و باعث کسب تجربه نوجوانان و جوانان تیم ملی موتور کراس ایران شدند، جای قدردانی دارد.

به گزارش پایگاه خبری موفقیت‌شناسی به نقل از موتورسیکلت نیوز، محمدعلی نژادیان در یادداشتی نوشت: امروز ۱۲ شهریور ۱۴۰۲ مرحله‌ای از مسابقات جهانی موتور کراس در افیون ترکیه برگزار شد. در این رقابت علیرضا حسین احمدی موتورسوار هرمزگانی با ۱۷ سال سن، مقام تاریخی پانزدهم را برای کشور کسب کرد. این در حالی است که سال گذشته هستی رضایی مقام بیستم را کسب کرده بود، اما امروز به‌دلیل زمین‌گیر شدن موتورسیکلت او در گِل، دختر پرتلاش ایران حذف شد. همچنین مهدیس حیدرنژاد گرجی نیز که بار اول بود در این مسابقات شرکت می‌کرد، در جدالی نابرابر با کشورهای دیگر حذف شد و در نهایت امیررضا ثابتی‌فر جوان ۲۹ ساله تیم ملی به‌دلیل تغییرات در رده سنی برای ۲۵۰ سی‌سی و نرسیدن موتورسیکلت ۴۵۰ ‌سی‌سی برای او، از مسابقات جا ماند. قابل ذکر است که این اولین‌باری بود که ایران در قالب یک تیم به این مسابقات اعزام شد.

طبق گفته محسن یزدان‌پناه مدیر شرکت آکام تا امروز حدود ۳ میلیارد تومان برای تیم ملی موتور کراس و اعزام این عزیزان هزینه شده است که جا دارد از ایشان و شرکت آکام به‌دلیل غیرتی که بر روی نام ایران و تیم ملی داشتند قدردانی کنیم.

نکته برجسته در این مسابقات پشتیبانی‌ها و حمایت‌های دلسوزانه و پدرانه «دکتر مازیار ناظمی» رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیل‌رانی ایران بود که لحظه به لحظه این مسابقات را خود گزارش کرد و با صحبت‌های گرم و مهربانانه خود به تیم موتور کراس ایران قوت قلب داد.

در نهایت امیدواریم که در آینده نیز حمایت‌های بیشتری برای رشته موتورسواری توسط شرکت‌ها و علاقه‌مندان به این رشته انجام شود تا استعدادهای بیشتری کشف و افتخارآفرینی کنند.

انتهای پیام/

اگر به کارآفرینی علاقه‌مند هستید از این رسانه دیدن کنید
منبع
موتورسیکلت نیوز

پایگاه خبری موفقیت شناسی

هدف ما امیدآفرینی در جامعه و ایجاد حس خوب و مثبت است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا