کسب مقام سوم فرنگی‌کاران جوانان ناشنوا در مسابقات قهرمانی جهان

مرکز مشاوره و خدمات کارآفرینی چترا

تیم ملی کشتی فرنگی جوانان ناشنوایان ایران با کسب ۳ مدال طلا و ۱ نقره و جایگاه سومی به کار خود در مسابقات قهرمانی جهان در بیشکک قرقیزستان پایان داد.

به گزارش پایگاه خبری موفقیت شناسی به نقل از ایسنا، در پایان رقابت‌های کشتی فرنگی ناشنوایان در رده سنی جوانان در بیشکک قرقیزستان نمایندگان ایران در اوزان مختلف با کسب ۳ مدال طلا و یک نقره در جایگاه سوم این رقابت‌ها قرار گرفتند.

در این رقابت‌ها علی قربانی در وزن ۶۳ کیلوگرم در دور اول ۸ بر صفر حریف قزاق خود را شکست داد، دور دوم با قرعه استراحت روبرو شد، دور سوم ۹ بر صفر  کشتی گیر ترکیه را شکست داد و در دور چهارم پس از انصراف حریف هندی به فینال ره پیدا کرد و پس از عدم حضور کشتی‌گیر ارمنستان در فینال اولین مدال طلا را به نام خود ثبت کرد.

همچنین حسین حسینی در وزن ۸۲ کیلوگرم  ۸ بر صفر حریف آمریکایی را شکست داد، در کشتی دوم کشتی گیر اوکراینی را ضربه فنی کرد و در فینال ۹ صفر نماینده ارمنستان را شکست داد و دومین مدال طلا را برای کاروان ایران کسب کرد.

در ادامه این رقابت ها در وزن ۵۵ کیلوگرم مهدی بزی در مسابقه اول ۸ بر صفر کشتی گیر آمریکا را شکست داد در دومین دیدار ۸ بر صفر برابر حریف قزاق پیروز شد و در کشتی سوم ۹ بر صفر کشتی گیر قرقیزستانی را شکست داد و در کشتی چهارم ۸ بر صفر کشتی گیر ارمنستان را شکست داد و به فینال راه پیدا کرد.

بزی در فینال ۸ بر صفر حریف ترکیه را شکست داد و به سومین مدال طلا دست یافت.

همچنین در وزن ۷۷ کیلوگرم مهدی علیدادی ۸ بر ۶ کشتی‌گیر قزاق را شکست داد و در مبارزه دوم ۹ بر صفر مغلوب کشتی گیر ترکیه شد و در جایگاه دوم ایستاد.

در وزن ۶۷ کیلوگرم؛ محمد باقری در دیدار اول برابر کشتی‌گیر قزاقستانی ضربه فنی شد و در دور دوم برابر نماینده ترکیه ۱۲ بر ۲ مبارزه را واگذار کرد و حذف شد.

در ادامه این مسابقات کشتی‌گیران تیم ملی فرنگی بزرگسالان ناشنوا از فردا سه شنبه ۱۴ شهریور رقابت خود را آغاز خواهند کرد.

انتهای پیام

اگر به کارآفرینی علاقه‌مند هستید از این رسانه دیدن کنید
منبع
ایسنا

پایگاه خبری موفقیت شناسی

هدف ما امیدآفرینی در جامعه و ایجاد حس خوب و مثبت است

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا