سفارش رپورتاژ آگهی: 09128237336

آغاز ثبت‌نام بيمه درمان تکميلی اصحاب فرهنگ، هنر، رسانه و فعالان قرآن و عترت

 ثبت‌نام بيمه درمان تکميلی، عمر و حادثه ويژه هنرمندان، نويسندگان و روزنامه نگاران و فعالان قرآن و عترت عضو صندوق اعتباري هنر از امروز ۱۸ شهريور در سراسر کشور آغاز شد.به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی صندوق اعتباری هنر، در راستای سیاست های حمایتی و  استمرار پوشش خدمات بیمه درمان تكمیلی و براساس قرارداد منعقد شده با شرکت بیمه دانا، صندوق اعتباری هنر خدمات بیمه تکمیلی خود را از تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ لغایت ۱۴۰۳/۰۶/۳۱ ارائه می دهد. 

به گزارش پایگاه خبری موفقیت شناسی به نقل از صندوق اعتباری هنر، براین اساس ثبت‌نام بیمه درمان تکمیلی ویژه هنرمندان، نویسندگان، روزنامه نگاران و فعالان قرآن و عترت، به مدت ۱۰ روز از تاریخ ۱۸ تا ۲۸ شهریور از طریق پیام رسان اختصاصی صندوق هنر به نشانی app.honarcredit.ir  و یا سایت صندوق هنر Profile.honarcredit.ir  انجام می‌شود.
 خدمات بیمه درمان تکمیلی صندوق اعتباری هنر در قالب سه طرح امید، آرامش و رفاه ارائه می شود. 
شایان توجه است، پس از رایزنی های متعدد و توفیق در دستیابی به حداکثر کاهش میزان رشد تعرفه‌های اعلام شده توسط بیمه گر، تلاش شده است حداکثر خدمات با حداقل تعرفه حق بیمه در ارائه خدمات بیمه تکمیلی برای اعضاء منظور شود.
در طرح امید، هر عضو از مبلغ سالانه یک میلیون و ۳۲۰ هزارتومان، ۳۸۲ هزار و ۸۰۰ تومان پرداخت می کند و ۷۱ درصد حق بیمه  یعنی ۹۳۷ هزار و ۲۰۰ تومان توسط صندوق پرداخت می شود. 
در طرح آرامش، هر عضو از مبلغ سالانه ۳ میلیون و ۳۶۰ هزارتومان، یک میلیون و ۲۷۶ هزار و ۸۰۰ تومان پرداخت می کند و ۶۲ درصد آن یعنی ۲ میلیون و ۸۳ هزار و ۲۰۰ تومان توسط صندوق پرداخت می شود. 
در طرح رفاه نیز از مبلغ سالیانه ۵ میلیون و ۴۰۰ هزارتومان، صندوق، ۴۵ درصد آن را به مبلغ ۲ میلیون و ۴۳۰ هزار تومان متقبل و هر عضو ۲ میلیون و ۹۷۰ هزار تومان پرداخت می کند.
ثبت نام بیمه تکمیلی صندوق برای اعضا و خانواده تحت سرپرستی آنان آزاد است و هر عضو می‌تواند با طی مراحل ثبت نام خود در یکی از طرح های بیمه تکمیلی صندوق همسر و فرزندان خود و والدین تحت پوشش بیمه پایه خود در همان طرح ثبت نام کند. 
همچنین سرپرستان خانوار (بیمه شده اصلی) با پرداخت مبلغ ۱۳۲ هزار و ۷۰۰ تومان از مزایای بیمه عمر و حوادث به مبلغ ۵۰ میلیون تومان برخوردار می شوند که این مبلغ به حق بیمه سالانه بیمه شده اصلی اضافه می شود.
 لازم به یادآوری است؛ ارائه هرگونه خدمات منوط به عضویت متقاضی در صندوق اعتباری هنر و دارا بودن بیمه پایه است. 
برای مشاهده و دانلود جداول تعهدات، شرح خدمات و سقف هزینه پرداختی اینجا کلیک کنید.

پیوست ها

 جدول تعهدات ۱۴۰۲-۱۴۰۳

پایان پیام/

اگر به کارآفرینی علاقه‌مند هستید از این رسانه دیدن کنید
منبع
صندوق اعتباری هنر

پایگاه خبری موفقیت شناسی

هدف ما امیدآفرینی در جامعه و ایجاد حس خوب و مثبت است

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا