ایران در «کارگروه تاسیس دفاتر منطقه‌ای سازمان جهانی گردشگری» عضو شد

مرکز مشاوره و خدمات کارآفرینی چترا

 معاون گردشگری وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گفت: ایران به عضویت «کارگروه تعیین چگونگی تاسیس دفاتر منطقه‌ای و موضوع‌محور سازمان جهانی گردشگری» درآمد.

به گزارش پایگاه خبری موفقیت شناسی به نقل از ایرنا، علی‌اصغر شالبافیان بیان کرد: سازمان جهانی گردشگری در طول چند سال گذشته با تقاضاهایی مواجه بوده که دفاتر منطقه‌ای و موضوع‌محور در کشورها ایجاد شود که در همین راستا، ایران دفتر منطقه‌ای و موضوع‌محور با عنوان مرکز جهانی گردشگری و صنایع‌دستی را درخواست کرده بود.

وی افزود: با توجه به پیشنهادی که توسط ایران داده شد و با توجه به این که افزایش دفاتر منطقه‌ای و موضوع‌محور در آینده ممکن است باعث تضعیف مقر سازمان جهانی گردشگری شود، پیشنهاد ایران مبنی بر این که این دفاتر به صورت منطقه‌ای و موضوع‌محور تاسیس شوند مورد موافقت قرار گرفت و قرار شد دفاتر منطقه‌ای نیز کار ویژه‌ای موضوع‌محور را در دستور کار قرار دهند تا به این صورت امکان پرورش و پیدا کردن موضوعاتی که می‌تواند به توسعه گردشگری کمک کند، فراهم شود.

شالبافیان خاطرنشان کرد: با این پیشنهاد در حقیقت کارگروهی تشکیل شد و ایران نیز به‌عنوان عضو این کارگروه در آمد و از این پیشنهاد ایران استقبال شد.

پایان پیام/

اگر به کارآفرینی علاقه‌مند هستید از این رسانه دیدن کنید
منبع
ایرنا

پایگاه خبری موفقیت شناسی

هدف ما امیدآفرینی در جامعه و ایجاد حس خوب و مثبت است

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا