سفارش رپورتاژ آگهی: 09128237336

ایران با ۹۶ مدال در رده دوم بازی‌های پاراآسیایی قرار گرفت

ورزشکاران ایران در پایان سومین روز بازی‌های پاراآسیایی ۲۰۲۲ هانگژو، همچنان در رتبه دوم جدول مدالی قرار گرفتند.

به گزارش پایگاه خبری موفقیت شناسی به نقل از ایسنا، در پایان چهارمین روز از بازی‌های پاراآسیایی ۲۰۲۲ هانگژو که امروز (پنج‌شنبه – ۴ آبان ۱۴۰۲) پیگیری شد، ورزشکاران ایران در مجموع با کسب ۹۶ مدال (۳۲ مدال طلا، ۳۶ مدال‌ نقره و ۲۸ مدال برنز)، بعد از چین در رتبه دوم جدول مدال‌ها قرار گرفته‌اند.

اسامی مدال آوران ایران تا پایان روز سوم: 

* مدال طلا 
۱- امیرحسین علیپور در دوومیدانی 
۲- امان‌الله پاپی در دوومیدانی
۳- الناز داربیان در دوومیدانی
۴- سینا ضیغمی‌نژاد در شنا (۱۰۰ متر قورباغه)
۵- سعید حسین‌پور در قایقرانی
۶- میثم بنی‌طبا در جودو 
۷- سینا ضیغمی‌نژاد در شنا (۵۰ متر آزاد) 
۸- علیرضا مختاری در دوومیدانی
———————————————
۹- الهام صالحی در دوومیدانی
۱۰- پرستو حبیبی در دوومیدانی
۱۱- مهرداد مرادی در دوومیدانی
۱۲- علی پیروج در دوومیدانی
۱۳- اسلام جاهدی در قایقرانی
۱۴- فائزه احمدی در تیراندازی
۱۵- رزا ابراهیمی در تکواندو
۱۶- مهدی پوررهنما در تکواندو
مدال طلای هاشمیه متقیان در دوومیدانی پس گرفته شد.
———————————————
۱۷ – علیرضا زارع در دوومیدانی
۱۸ – رشید مسجدی در دوومیدانی
۱۹ – تیم دوبل ریکرو مردان در تیروکمان
۲۰- سیدعلی اصغر جوانمردی در دوومیدانی
۲۱- یاسین خسروی در دوومیدانی
۲۲- وحید نوری در جودو
۲۳- حامد حق شناس در تکواندو
۲۴- سینا ضیغمی در شنا
———————————————
۲۵- سعید افروز در دوومیدانی
۲۶- هاجر صفرزاده در دوومیدانی
۲۷- تیمی B۱ شطرنج
۲۸- مهدی اولاد در دوومیدانی
۲۹- تیم تیراندازی با کمان ریکرو میکس
۳۰- حامد امیری در دوومیدانی
۳۱- ملیحه صفایی در شطرنج
۳۲ علیرضا زارع در دوومیدانی

* مدال نقره 
۱- وحیدعلی نجیمی در دوومیدانی
۲- رضا حاتمی در دوومیدانی
۳- اسدالله عظیمی در دوومیدانی 
۴- شاهین ایزدیار در شنا
۵- مهدی اولاد در دوومیدانی 
۶- شاهین ایزدیار در شنا 
۷- حنان کعب‌عمیر در دوومیدانی 
۸- محمدحسین کریمی در شنا
———————————————
۹- رومینا چمسورکی در تکواندو
۱۰- صادق بیت در دوومیدانی
۱۱- امیر خسروانی در دوومیدانی
۱۲- سجاد نیک‌پرست در دوومیدانی
۱۳- شهلا بهروزی‌راد در قایقرانی
۱۴- موسی غلامی در جودو
۱۵- موسی بختیار در پارا وزنه‌برداری
۱۶- امیر جعفری در پارا وزنه‌برداری
۱۷- ساره جوانمردی در تیراندازی
۱۸- سعید صادقی‌پور در تکواندو
۱۹- سینا ضیغمی‌نژاد در شنا
مدال نقره زینب مرادی در دوومیدانی پس گرفته شد
———————————————
۲۰ – پرستو حبیبی در دوومیدانی
۲۱ – مهدی مرادی در دوومیدانی 
۲۲- تیم دوبل ریکروزنان در تیروکمان
۲۳- علیرضا مختاری در دوومیدانی
۲۴ – هرمز صیدی در دوومیدانی
۲۵- علیرضا بخت در تکواندو
۲۶- لیلا میرزایی در تکواندو
۲۷- روح الله رستمی در پاراوزنه 
۲۸- فاطمه دیبایی در دوومیدانی
۲۹-سجاد محمدیان در دوومیدانی
۳۰- ابوالفضل ظریف در شنا
———————————————
۳۱- عرفان رضایی در دوومیدانی
۳۲- آتنا محمدی‌ها در دوومیدانی
۳۳- ظفر ذاکر در دوومیدانی
۳۴- امیر ربی در شطرنج
۳۵- تیم شطرنج B۲-B۳ بانوان
۳۶- تیم شطرنج B۲-B۳ آقایان

* مدال برنز 
۱- سارا عبدالملکی در قایقرانی 
۲- سعید کوهکن در جودو 
۳- مریم عبدالله‌پور در تکواندو 
۴- نرگس جوادی در تکواندو
۵- رشید مسجدی در دوومیدانی
۶- مهدیه سادات حسینی در تکواندو
———————————————
۷- رویا سلطانی در قایقرانی
۸- محمد دلیر در دوچرخه‌ سواری
۹- یوسف یوسفی در پارا وزنه‌برداری
۱۰- مهدی برچلو در جودو
۱۱- محمدحسین کریمی در شنا
۱۲- شاهین ایزدیار در شنا 
———————————————
۱۳- تیم دوبل کامپوند زنان در تیروکمان
۱۴- لیلا کبگ‌زن در دوومیدانی
۱۵- مهدیه محمدیان در پاراوزنه 
۱۶- حسن جانفشانی در تنیس روی میز
۱۷- میلاد رمضانی در دوومیدانی
۱۸- علی نوایی در جودو
۱۹- شاهین ایزدیار در شنا
———————————————
۲۰- بتول جهانگیری در دوومیدانی
۲۱- فرشته مرادی در دوومیدانی
۲۲- زهرا آقایی در پاراوزنه برداری
۲۳- تیم شطرنج B۱ آقایان
۲۴- علیرضا قورچی‌بیگی در شطرنج
۲۵- تیراندازی با کمان میکس کامپوند
۲۶- الهام صالحی در دوومیدانی
۲۷- حسن باجلوند در دوومیدانی
۲۸- شاهین ایزدیار در شنا

 پایان پیام/

اگر به کارآفرینی علاقه‌مند هستید از این رسانه دیدن کنید
منبع
ایسنا

پایگاه خبری موفقیت شناسی

هدف ما امیدآفرینی در جامعه و ایجاد حس خوب و مثبت است

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا