نشان ایران فرهنگ به کالا‌های فرهنگی داده خواهد شد

مرکز مشاوره و خدمات کارآفرینی چترا

وزیر فرهنگ از ارائه نشان ایران فرهنگ به کالا‌های فرهنگی خبر داد و گفت: سند تئاتر، هنر‌های تجسمی، سینما و مد‌و‌لباس باید به زودی تدوین شود.

به گزارش پایگاه خبری موفقیت شناسی به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس شورای هنر در ابتدای نودو‌چهارمین جلسه این شورا، محمدحسین ایمانی خوشخو مشاور وزیر در امور سیاست‌گذاری‌های کلان و توسعه فعالیت‌های فناورانه فرهنگی‌و‌هنری را به عنوان دبیر شورای هنر پیشنهاد داد و با رای‌گیری از اعضا وی به عنوان دبیر شورای هنر منصوب شد.

 وزیر فرهنگ در ادامه این جلسه گفت: شورای هنر بهترین محمل برای تشریک مساعی بین بخش‌های مختلف است و در این مدت که جلسات به طور منظم با حضور اعضا برگزار می‌شود مصوبات خوبی داشتیم.

وی درباره سند موسیقی و سایر مصوبات شورای هنر افزود: فردا در جلسه شورای معین به طور مفصل به مصوبات شورای هنر پرداخته می‌شود و در این جلسه سند موسیقی را برای تصویب و ابلاغ ارائه می‌دهیم و چند مصوبه دیگر هم به شورای معین ارسال شده است که برای تصویب ارائه می‌شود.

وزیر فرهنگ همچنین از ارائه نشان ایران فرهنگ به کالا‌های فرهنگی خبر داد و افزود: سند تئاتر، هنر‌های تجسمی، سینما و مد‌و‌لباس باید به زودی تدوین شود، چون یکی از تکالیف ما در سند مهندسی فرهنگی است و در این راستا کمیته‌های جانبی با حضور ساختار‌های دست‌اندرکار و شخصیت‌های حقیقی و حوزه‌های صنفی تشکیل می‌شود.

پایان پیام/

اگر به کارآفرینی علاقه‌مند هستید از این رسانه دیدن کنید
منبع
باشگاه خبرنگاران جوان

پایگاه خبری موفقیت شناسی

هدف ما امیدآفرینی در جامعه و ایجاد حس خوب و مثبت است

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا