سفارش رپورتاژ آگهی: 09128237336

علیرضا فراهانی: بازی‌سازان می‌توانند عضو صندوق اعتباری هنر شوند

معاون کسب و کار و تولیدات محتوایی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای گفت: بازی‌سازان می‌توانند با عضویت در صندوق اعتباری هنر از خدمات بیمه تامین اجتماعی سهم هنرمندان این صندوق استفاده کنند.

به گزارش پایگاه خبری موفقیت شناسی به نقل از مهر، علیرضا فراهانی معاون کسب و کار و تولیدات محتوایی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای گفت: در راستای حمایت این بنیاد از بازی‌سازان و طی تعامل انجام شده با صندوق اعتباری هنر، بازی‌سازان فعال می‌توانند از خدمات بیمه تامین اجتماعی سهم هنرمندان در صندوق اعتباری هنر استفاده کنند.

وی با اشاره به اینکه این اقدام بنا به دستور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و طی تفاهم بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای و صندوق اعتباری هنر انجام می‌شود، افزود: با این اقدام فصل جدیدی از ارائه خدمات حمایتی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای به بازی‌سازان شروع شده است.

فراهانی گفت: بازی‌سازان می‌توانند با عضویت در سامانه همگرا و دریافت معرفی‌نامه از این بنیاد نسبت به ثبت‌نام در سامانه صندوق اعتباری هنر اقدام کرده و به عضویت این صندوق درآیند.

وی افزود: ثبت درخواست بازی‌سازان از طریق ساختار حمایتی همگرا صورت می‌گیرد. براین اساس بازی‌سازان متقاضی باید ابتدا در سامانه همگرا به نشانی hamgara.ircg.irثبت‌نام کرده و درخواست عضویت در صندوق اعتباری هنر برای استفاده از بیمه هنرمندان بخش تامین اجتماعی را ارسال کنند تا با دریافت معرفی‌نامه از این بنیاد بتوانند در سایت صندوق اعتباری هنر برای عضویت اقدام کنند.

پایان پیام/

اگر به کارآفرینی علاقه‌مند هستید از این رسانه دیدن کنید
منبع
مهر

پایگاه خبری موفقیت شناسی

هدف ما امیدآفرینی در جامعه و ایجاد حس خوب و مثبت است

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا