تجلیل از برگزیدگان دو جشنواره بین‌المللی و جوانان خوارزمی

به گزارش پایگاه خبری موفقیت شناسی، صبح امروز طی مراسمی با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری برگزیدگان سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی خوارزمی و بیست و دومین جشنواره جوان خوارزمی معرفی و تقدیر شدند.

برگزیدگان سی و چهارمین جشنواره بین المللی خوارزمی

رتبه اول برگزیده ویژه

یوسف ثبوتی با طرح “نقش ماندگار در توسعه آموزش و پژوهش”

رتبه اول پژوهش‌های کاربردی

مهندس مصطفی نمازی با طرح “کسب دانش فنی طراحی و ساخت موتور دیزل ۱۳۵۰ اسب بخار”

رتبه سوم پژوهش‌های کاربردی

دکتر نعمت الله فولادی از پژوهشگاه فضایی با طرح “طراحی و ساخت سکوی آزمون موتورهای سوخت جامد (ارتفاع بالا)”

رتبه دوم طرح‌های توسعه‌ای

مهندس عبدالرضا یعقوب زاده طاری از سوی یکی از شرکت‌های بخش خصوصی با طرح “دستگاه ونتیلاتور مراقبت‌های ویژه بزرگسالان و اطفال”

رتبه دوم طرح‌های توسعه‌ای

مهندس شاهرخ شهرام نماینده یکی از شرکت‌های بخش خصوصی با طرح “تصویربردار هواپایه بر اساس رادار روزنه ترکیبی”

رتبه دوم طرح‌های توسعه‌ای

مهندس علی اصغر پاشایی نماینده سازمان صنایع دریایی با طرح “طراحی و ساخت سیستم رانش واترجت”

رتبه سوم طرح‌های توسعه‌ای

دکتر احمد مولودی از سازمان جهاد دانشگاهی خراسان رضوی با طرح “بومی سازی تولید صدا خفه کن داخلی خطوط تقلیل فشار گاز”

رتبه سوم طرح‌های توسعه‌ای

مهندس ابوالفضل دیانی از پژوهشگاه فضایی ایران با طرح “سامانه شبیه ساز نرم افزاری ماهواره”

رتبه سوم نوآوری

دکتر حسین جهان خواه از پژوهشگاه بین المللی زلزله شناسی و مهندسی زلزله با طرح “سامانه افزایش فرکانس رصد آنی”

طرح‌های برگزیده خارجی جشنواره بین المللی خوارزمی

پروفسور لی جانگ از کشور چین با طرح “کشف و ایجاد سیستم‌های با قابلیت فوق ترشوندگی از درک بنیادی تا کاربردهای نوآورانه”

پروفسور محمد خواجه نظیرالدین (Mohammad Nazeeruddin) از کشور سوئیس با طرح “سلول‌های خورشیدی پروسکایت”

اسامی برگزیدگان بیست و دومین جشنواره جوان خوارزمی 

رتبه اول پژوهش‌های بنیادی

سید محمد صدرالساداتی با عنوان طرح «سیستم‌های پردازنده گرافیکی انرژی»

رتبه دوم پژوهش‌های بنیادی

ناصر گلستانی با عنوان طرح «طبقه‌بندی فضاهای کوانتومی و تقارن‌های آنها»

رتبه سوم پژوهش‌های بنیادی

صادق خزل‌پور با عنوان طرح «سنتز الکتروشیمیایی فضاگزین سولفونامیدها در شرایط سبز»

رتبه اول پژوهش‌های کاربردی

محمد رستمی با عنوان طرح «یادگیری دانش قابل انتقال توسط فضاهای جای‌دهی»

رتبه دوم پژوهش‌های کاربردی

عسل پیدایی با عنوان طرح «تجزیه بیولوژیک زباله‌های پلاستیکی با استفاده از لارو حشره»

رتبه سوم پژوهش‌های کاربردی

یحیی چوپانی با عنوان طرح «دستگاه پرداخت‌کاری خودکار ایمپلنت‌های مفصل ران»

رتبه سوم پژوهش‌های کاربردی

مهدی اسدالله‌زاده با عنوان طرح «ساخت ستون استخراج چرخان نامتقارن در فرآیندهای جداسازی»

رتبه سوم طرح‌های توسعه‌ای

علی نادری با عنوان طرح «ساخت دستگاه کنترل و مدیریت بهینه سوخت موتورخانه»

رتبه سوم نوآوری

آرش ظهری با عنوان طرح «دستگاه تمام خودکار»

پایان پیام/

اگر به کارآفرینی علاقه‌مند هستید از این رسانه دیدن کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا