درباره «سامانه باشگاه پایش» دانشگاه آزاد اسلامی

به گزارش پایگاه خبری موفقیت شناسی، به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در مراسم رونمایی از فاز یک سامانه «باشگاه پایش» باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی که به‌صورت مجازی برگزار شد، گفت: راه‌اندازی سامانه باشگاه پایش حرکت بسیار مهمی است و نقش اثرگذاری در شبکه‌سازی علمی کشور و شبکه اطلاعات علمی دارد.

وی با بیان اینکه امروز با راه‌اندازی سامانه باشگاه پایش قدم دوم دانشگاه آزاد اسلامی در راستای شبکه‌ای کردن تحقیقات برداشته شده است، گفت: راه‌اندازی این سامانه در ادامه سامانه پایش دانشگاه آزاد اسلامی صورت گرفته و یک نقطه عطف برای دانشگاه آزاد اسلامی و باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان به‌حساب می‌آید.

طهرانچی با تأکید بر اینکه باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان با راه‌اندازی سامانه باشگاه پایش، هویت جدیدی در تیم داری پیدا کرده است، افزود: راه‌اندازی این سامانه به‌نوعی یک حرکت مکمل بسیار مهم است که ثمرات آن در آینده آشکار خواهد شد.

سامانه باشگاه پایش نیروی مولد را به فضای مجازی هدایت خواهد کرد

طهرانچی با تأکید بر اهمیت لزوم حضور فعال و قوی در فضای مجازی، گفت: قوی شدن در فضای مجازی فقط مربوط به داشتن زیرساخت نیست، بلکه نیازمند داشتن محتوا، پژوهشگر عمیق و نیروی مولد است. در واقع با راه‌اندازی سامانه باشگاه پایش، هدایت نیروی مولد به فضای مجازی صورت می‌گیرد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه راه‌اندازی سامانه باشگاه پایش، شروع اجتماعی کردن علم و گام مهم در راستای ایجاد شبکه اطلاعات دانشگاه آزاد اسلامی است، گفت: این سامانه خارج از نظام‌های دانشگاه، شبکه‌سازی محققان را انجام می‌دهد که یک نوآوری محسوب می‌شود.

وی با تأکید بر اینکه سامانه باشگاه پایش، یک نوآوری در ارائه علم در شبکه و فضای مجازی است، گفت: در این سامانه تیم‌های تخصصی بر مبنای پایان‌نامه‌ها با هم گفت‌وگو می‌کنند و این گفتگو به ارتقای علمی کشور کمک می‌کند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خاطرنشان کرد: سامانه باشگاه پایش از جهت اینکه یک شبکه زنده علمی است، بسیار حائز اهمیت است.

طهرانچی در پایان گفت: به مجموعه همکاران دانشگاه آزاد اسلامی که در راه‌اندازی این سامانه مشارکت داشتند، افتخار می‌کنم و با استعانت از خداوند، حضرت فاطمه زهرا (س)، حضرت امام خمینی (ره)، شهدا و با شکر نعمت رهبری مقام معظم رهبری که به نهاد علم، هویت دادند، امروز این سامانه رونمایی می‌شود.

پایان پیام/

اگر به کارآفرینی علاقه‌مند هستید از این رسانه دیدن کنید

پایگاه خبری موفقیت شناسی

هدف ما امیدآفرینی در جامعه و ایجاد حس خوب و مثبت است

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا