صعود پارالمپین‌های ایران در رده‌بندی جدید فدراسیون جهانی تکواندو

به گزارش پایگاه خبری موفقیت شناسی، رنکینگ پاراتکواندوکاران در ماه آوریل از سوی فدراسیون جهانی اعلام شد.

براین اساس، «مهتاب نبوی» نخستین بانوی پاراتکواندوکار کشورمان با ۸۲/۵۰ امتیاز همچنان در رده نخست وزن ۵۸- کیلوگرم (K۴۱) قرار دارد.

«سعید صادقیان‌پور» در وزن ۶۱- کیلوگرم (K۴۲ ) با ۲۱۸/۵۰ امتیاز در رده دوم قرار دارد. «سجاد جوانبخت» در این وزن و کلاس ۴۴ با ۵۶/۳۴ امتیاز در رده دوازدهم جای گرفته است.

«محمدرضا شعبانی» در وزن ۷۵- کیلوگرم (K۴۲) با کسب ۸۳/۵۳ امتیاز رده ششم را به خود اختصاص داده است و «مهدی کردلو» دیگر نماینده این وزن با ۱۰/۹۸ امتیاز در رده چهاردهم قرار دارد.

«احمد نریمانی» هوگوپوش وزن ۷۵+ کیلوگرم (K۴۲)نیز با ۱۹۷/۳۰ امتیاز صدرنشینی خود را حفظ کرد. «مهدی بهرامی‌آذر» در وزن ۷۵+ کیلوگرم (K۴۳) با ۱۰۶/۵۰ امتیاز به جایگاه دومی خود تداوم بخشید.

«مهدی پوررهنما» در وزن ۷۵- کیلوگرم (K۴۴ ) با ۲۰۱/۸۴ امتیاز در رده دومی قرار دارد. «محمود جعفرزاده» نیز با ۵۹/۰۴ امتیاز در رده دوازدهم جای گرفته است. «علیرضا بخت» در این وزن در رده چهل و هفتم قرار دارد.

«اصغر عزیزی» پاراتکواندوکار وزن ۷۵+ کیلوگرم (۴۴ K) با ۱۵۰/۷۸ امتیاز در جایگاه چهارم جدول رده‌بندی قرار گرفت. «حامد حق‌شناس» دیگر نماینده کشورمان در این وزن با ۵۰/۳۸ امتیاز رده چهاردهم را به خود اختصاص داد. «محسن عبدی» در این وزن نیز جایگاه سی و چهارم را در اختیار دارد.

پاراتکواندو برای نخستین بار در بازی‌های پارالمپیک توکیو برگزار می‌شود که مهدی پوررهنما و اصغر عزیزی موفق شدند سهمیه حضور در این رقابت‌ها را کسب کنند.

با تعویق یک ساله المپیک ۲۰۲۰ توکیو به دلیل شیوع ویروس کرونا، این تورنمنت از ۲۳ جولای تا ۸ آگوست ۲۰۲۱،  (اول تا ۱۷ مردادماه ۱۴۰۰) و پاراالمپیک نیز از ۲۴ آگوست تا پنجم سپتامبر ۲۰۲۱ (دوم تا چهاردهم شهریورماه ۱۴۰۰) در پایتخت ژاپن برگزار خواهد شد. 

انتهای پام/

اگر به کارآفرینی علاقه‌مند هستید از این رسانه دیدن کنید

پایگاه خبری موفقیت شناسی

هدف ما امیدآفرینی در جامعه و ایجاد حس خوب و مثبت است

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا