خودکفایی هلال احمر در تولید اقلام زیست اضطراری

رئیس جمعیت هلال‌احمر در جریان بازدید از کارخانه نساجی هلال احمر تولیدات این مجموعه را چشمگیر دانست و گفت: امروز هلال احمر به مرحله‌ای رسیده که می‌توان گفت در زمینه تولید اقلام زیست اضطراری به خودکفایی رسیده است.

به گزارش پایگاه خبری موفقیت شناسی به نقل از ایرنا، کریم همتی در جریان این بازدید افزود: شرکت نساجی هلال به عنوان یکی از ارکان پشتیبان هلال احمر بوده که تولیدات بسیار خوبی در سال های اخیر داشته است. یکی از بخش های محوری نساجی هلال احمر تولید چادرهایی در کلاس جهانی است که امروز شاهد بودیم که در این مجموعه چادرهای تیپ ۳ با کیفیت بهتر و گنجایش بیشتر تولید شده است.

وی ادامه داد: سالانه بیش از ۱۰۰ هزار چادر امدادی در نساجی هلال احمر تولید می شود که در راستای تکامل این خدمت سالانه ۴۰۰ هزار تخته پتو نیز تولید می شود که در سوانح مختلف جهت امدادرسانی به کار برده می شوند. امروز همه تلاش ما این است که تولیدات این مجموعه به بهترین کیفیت رسیده تا آسیب دیدگان از اقلام کمکی با کیفیت تری بهره مند شوند. در همین راستا به دنبال بازطراحی خطوط تولید نیز هستیم.

همتی گفت: امروز هلال احمر با وجود این که با کمبود اعتبارات مواجه است اما توانسته در مجموعه نساجی به خوبی عمل کرده تا جایی که سایر دستگاه ها نیز علاقه مند به خرید تجهیزات نساجی هلال شده اند. امروز به میزانی از توانمندی در تولید رسیده ایم که می توان گفت جمعیت هلال احمر در تولید اقلام زیستی به خودکفایی رسیده که حاصل تلاش ها در مجموعه نساجی هلال است.

انتهای پیام/

اگر به کارآفرینی علاقه‌مند هستید از این رسانه دیدن کنید

پایگاه خبری موفقیت شناسی

هدف ما امیدآفرینی در جامعه و ایجاد حس خوب و مثبت است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا