معرفی بیش از دو هزار و شصت نفر از اصحاب رسانه به سازمان تامین اجتماعی از سوی صندوق اعتباری هنر

سیدزاده خبر داد: از ابتدای سال جاری تا کنون بیش از دو هزار و 60 نفر از اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه کشور از سوی صندوق اعتباری هنر به سازمان تأمین اجتماعی معرفی شدند.

  • به گزارش پایگاه خبری موفقیت شناسی به نقل از روابط عمومی صندوق اعتباری هنر، مدیرعامل صندوق اعتباری هنر گفت: اصلی ترین تکلیف ما در صندوق بیمه تأمین اجتماعی است. تلاش ما در این دوره 4 ساله بر توسعه خدمات بیمه تأمین اجتماعی بنا شد. خوشبختانه با برنامه ریزی های انجام شده تعداد بیمه شدگان صندوق از ۱۹ هزار نفر در انتهای سال 95 به حدود 45 هزار نفر رسیده است.
  • سیدزاده در ادامه گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون بیش از دو هزار و 60 نفر از اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه کشور از سوی صندوق اعتباری هنر به سازمان تأمین اجتماعی معرفی شدند. 
  • وی با اشاره به پرداخت حق بیمه سه ماهه فصل بهار گفت: حق بیمه ی سهم اعضا برای ماه فرورین را در تیرماه به حساب اعضا واریز کردیم و امروز حق بیمه اردیبهشت ماه نیز واریز خواهد شد.
  • سیدزاده در پایان تصریح کرد: برخورداری از خدمات بیمه تأمین اجتماعی موجب امنیت شغلی و آرامش خاطر اعضا می شود. خوشبختانه اکنون با اقداماتی که در زمینه معرفی اصحاب فرهنگ و هنر به سازمان تأمین اجتماعی صورت گرفت به نقطه بهتری در این زمینه رسیدیم.

انتهای پیام/

اگر به کارآفرینی علاقه‌مند هستید از این رسانه دیدن کنید
منبع
صندوق اعتباری هنر

پایگاه خبری موفقیت شناسی

هدف ما امیدآفرینی در جامعه و ایجاد حس خوب و مثبت است

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا