درخشش زنجانی‌ها در جشنواره‌های مهارتی کشور

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان گفت: مهارت‌آموزان و مشاوران زنجانی در جشنواره‌های مهارتی کشور درخشیدند.

به گزارش پایگاه خبری موفقیت شناسی به نقل از فارس، محمدرضا انصاری اظهارکرد: مهارت آموز زنجانی در نخستین جشنواره مهارت آموختگان کارآفرینان برتر انتخاب شد.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان با اشاره به ضرورت توجه بیش از پیش و اهمیت رهگیری اشتغال مهارت آموختگان و همچنین مشارکت در برگزاری جشنواره مهارت آموختگان کارآفرین برتر عنوان کرد: طبق نتایج حاصل از داوری صورت گرفته در سطح ملی از عوامل و شاخص‌های امتیاز آور در جشنواره‌ برگزیدگان ملی و استانی معرفی شدند که روح‌الله فاضل از اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان موفق به کسب عنوان مهارت آموخته،کارآفرین برتر شد.

وی افزود: جشنواره الگوهای برتر مشاوره برای نخستین بار در سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور، به منظور شناسایی و تقدیر از مهارت آموختگان کارآفرین برتر برگزار شد. 

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان همچنین از برگزاری نخستین جشنواره الگوهای برتر مشاوره استان‌ها، به منظور انتخاب کارشناسان برتر مشاوره مراکز آموزشی سازمان، آزمون تئوری از کارشناسان مشاوره مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای کل کشور خبر داد و گفت: جشنواره الگوهای برتر مشاوره به‌صورت کشوری برگزار شد و کارشناسان مشاوره مراکز آموزشی کشور با یکدیگر به رقابت پرداختند.

وی خاطرنشان کرد: صیادالله بیگدلی از زنجان در این جشنواره موفق به کسب مشاور برگزیده کشور در جشنواره الگوهای برتر مشاوره ۱۴۰۰ شد. 

انصاری هدف سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور از برگزاری این جشنواره را، شناسایی مشاوران برتر مراکز آموزشی و بهره‌گیری از توانمندی آنان، تشکیل بانک اطلاعاتی از برترین شیوه‌های ارائه مشاوره به مهارت جویان، فرهنگ سازی، ارتقای جایگاه مشاوران در ادارت کل و مراکز و همچنین تاکید بر نقش مشاوره در هدایت مهارت جویان، ایجاد انگیزه در مشاوران به منظور بهبود عملکرد با بهره‌گیری از توانایی‌های فردی استفاده از ظرفیت‌های موجود، کمک به بهبود فرآیند جذب و نگهداشت کارآموزان در مراکز آموزشی و انتقال تجارب و مستندسازی رویه‌های موثر و خلاقیت‌ها عنوان کرد.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان ادامه داد: عنوان تشکل صنفی برتر کشو نیزر توسط انجمن مراقبت زیبایی استان زنجان کسب شد.

انتهای پیام/

اگر به کارآفرینی علاقه‌مند هستید از این رسانه دیدن کنید
منبع
فارس

پایگاه خبری موفقیت شناسی

هدف ما امیدآفرینی در جامعه و ایجاد حس خوب و مثبت است

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا