دانشجویان و اساتید دانشگاه تهران در جشنواره اختراعات INEX ۲۰۲۱ خوش درخشیدند

انتشارات موفقیت‌شناسی

تیمی متشکل از دانشجویان و اساتید دانشگاه‌های تهران و زاگرب کرواسی، در جشنواره بین‌المللی ابتکارات و نوآوری هندوستان موفق به کسب مدال طلا شدند. بیش از ۵۰۰ تیم از ۳۰ کشور جهان در ۱۴ بخش و زیرگروه مختلف باهم به رقابت پرداختند.

به گزارش پایگاه خبری موفقیت شناسی به نقل از تسنیم، دکتر امین فرجی رئیس مرکز تحقیقات شهر هوشمند ایران گفت: یک پروژه‌ای را تحت عنوان گردشگری هوشمند یا گردشگری مجازی با استفاده از پرنده‌های قابل هدایت از راه دور یا همان پهپادها تعریف کرده و فرایند ساخت آن را انجام دادیم و با اخذ مجوزهای مربوطه، بخشی از پهنه استان کرمان و فارس را نیز پوشش دادیم.

فرجی گفت: ما در جشنواره‌های داخلی و خارجی از جمله جشنواره کشور هند و جشنواره “ربع رشیدی” شرکت کردیم. نکته مهم این است که این کار بخش مهمی از تلاش دانشجویان دانشگاه تهران بوده و با همکاری دانشگاه زاگرب صورت گرفته است. این تیم در جشنواره INEX 2021 هند از بین 500 شرکت یا استارتاپی که حضور داشتند مدال طلا را کسب کرده است.

به گزارش تسنیم؛ تیمی متشکل از دانشجویان و اساتید دانشگاه‌های تهران و زاگرب کرواسی، در جشنواره بین‌المللی ابتکارات و نوآوری هندوستان موفق به کسب مدال طلا شدند. در این دوره از مسابقات که از 22 تا 29 آذرماه در حیدرآباد هند به‌صورت حضوری و مجازی برگزار شد، بیش از 500 تیم از 30 کشور جهان در 14 بخش و زیرگروه مختلف باهم به رقابت پرداختند.

این مسابقه هر ساله با حمایت فدراسیون جهانی مخترعان IFIA و سازمان مالکیت‌های معنوی WIPO برگزار می‌شود و امسال در آخرین روزهای سال 2021 تیمی از ایران موفق به کسب مدال طلا در زیرگروه بازاریابی تبلیغات در گردشگری شد. این تیم به سرپرستی امیرحسین پاینده، دکتر امین فرجی و سامان کیوان‌نیا از دانشگاه تهران و دکتر Suzana Stojakovic Celustka و رضا رئیسی از دانشگاه زاگرب کرواسی و شرکت InfoSet بود که در این جشنواره بین‌المللی باری دیگر برای ایران افتخار آفریدند.

پایان پیام/

اگر به کارآفرینی علاقه‌مند هستید از این رسانه دیدن کنید
منبع
تسنیم

پایگاه خبری موفقیت شناسی

هدف ما امیدآفرینی در جامعه و ایجاد حس خوب و مثبت است

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا