اثر شاعر کهگیلویه و بویراحمدی رتبه سوم جایزه قیصر امین پور را کسب کرد

انتشارات موفقیت‌شناسی

به گزارش پایگاه خبری موفقیت شناسی، حمید حسینیان با بیان این خبر گفت: جایزه کتاب سال شعر دفتر جوان با هدف شناخت استعدادهای جوان و تشویق و معرفی آنها به جامعه  از سال ۸۵ آغاز به کار کرد و از سال ۸۷ این جایزه با نام گذشته و به یاد قیصر امین‌پور (۱۳۳۸ تا ۱۳۸۶) به کار خود ادامه داد ولی یک سال بعد به دلیل تغییر مدیر عامل وقت دفتر شعر جوان برگزاری آن متوقف شد و از سال ۹۶ با مدیریت جدید برگزار می‌شود.

حسینیان افزود: امسال در چهارمین دوره برگزاری آن ،شاعران متولد سال ۶۸ به بعد که در سال گذشته کتاب چاپ کرده‌اند، از  ۳۰ مرداد تا ۱۰ مهرماه  ۹۹ فرصت داشتند آثار خود را به دبیر خانه  این دفتر ارسال نمایند.

وی خاطر نشان کرد: کتاب مجموعه شعر زاویه درقالب غزل در سال ۹۸ توسط انتشارات ایهام منتشر شدکه امسال توانست از میان 10 اثر برگزیده در مرحله اول این دوره از جایزه قیصر امین پور رتبه سوم را از آن خود کند.

مسئول واحد آفرینش های ادبی حوزه هنری افزود: این شاعر جوان و خوش‌آتیه، توانسته بود با مجموع ی دیگرِ خود با عنوان «زیر انگشت‌های تشریح»، در دوره‌ی پیشین این جایزه،رتبه‌ی تقدیری را کسب کند.

حسینیان اضافه کرد:رحمت الله رسولی مقدم نفر اول پنجمین کنگره ملی شعر خلیج فارس است و برگزیده جشنواره ملی شعر نخل و کارون و برگزیده هشتمین جشنواره بین المللی شعر یار و یادگار ازدیگر افتخارات این شاعر جوان و خوش ذوق یاسوجی می باشد.

انتهای پیام

اگر به کارآفرینی علاقه‌مند هستید از این رسانه دیدن کنید

پایگاه خبری موفقیت شناسی

هدف ما امیدآفرینی در جامعه و ایجاد حس خوب و مثبت است

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا