همکاری با بازاریاب به‌صورت غیرحضوری

موفقیت «وقت چیغ انار» در کسب جایزه جشنواره بارسلون

فیلم سینمایی «وقت چیغ انار» در آخرین حضور بین‌المللی خود در جشنواره فیلم‌های آسیایی بارسلون موفق به دریافت جایزه شد.

به گزارش پایگاه خبری موفقیت شناسی به نقل از ایسنا، فیلم سینمایی «وقت چیغ انار» به کارگردانی گراناز موسوی در هجدهمین حضور بین المللی خود در بخش مسابقه اصلی دهمین جشنواره فیلم های آسیایی بارسلون جایزه بهترین فیلمنامه را دریافت کرد.

این جشنواره در تاریخ ۴ تا ۱۵ آبان در شهر بارسلون اسپانیا برگزار شده است.

«وقت چیغ انار» محصول مشترک افغانستان، استرالیا، ایران و هلند است و توسط گراناز موسوی، بهیر وردک و مرضیه وفامهر تهیه شده است. 

این فیلم سینمایی در اولین نمایش بین‌المللی خود در بخش سینمای آینده سی و چهارمین جشنواره فیلم توکیو (۸ تا ۱۷ آبان ۱۴۰۰) به نمایش درآمد و پس از آن در چهل و پنجمین جشنواره فیلم سائوپولو، شصت و هشتمین جشنواره فیلم سیدنی، بیست و پنجمین جشنواره شب های سیاه تالین، پنجاه و دومین جشنواره فیلم هند در گوآ، نهمین جشنواره فیلم باستائو قزاقستان، نوزدهمین جشنواره فیلم چنای هند، چهاردهمین جشنواره فیلم خاورمیانه و شمال آفریقا، جشنواره کارگردان های مستقل لیدز، سیزدهمین جشنواره فیلم بنگلور، بیست و ششمین جشنواره فیلم کرالا، سی و ششمین جشنواره فیلم فریبورگ، شصت و دومین جشنواره فیلم زلین، جشنواره تابستانی آپالاچیان در کارولینای شمالی، هفتادمین جشنواره فیلم ملبورن، بیست و هفتمین جشنواره فیلم زنان آیچی ژاپن و شانزدهمین جشنواره فیلم بوفالو نیویورک (۱۴ تا ۱۸ مهر ۱۴۰۱) به روی پرده رفته است.

فیلم سینمایی «وقت چیغ انار» نامزد دریافت جایزه بهترین فیلم کودک و نوجوان چهاردهمین دوره جوایز سینمای آسیا و پاسیفیک استرالیا بوده و از طرف کشور استرالیا نیز به عنوان نماینده این کشور در آکادمی اسکار حضور داشته است.

«وقت چیغ انار» در ادامه حضور جهانی اش در سی و دومین جشنواره روزهای سینمای جهان توسیس سوییس (۱۰ تا ۱۵ آبان ۱۴۰۱)  و در آذر ماه نیز در جشنواره فیلم مقالایا هند و همچنین جشنواره مجمع مطالعات خاورمیانه آمریکای شمالی در دنور شرکت خواهد کرد.

عرضه و پخش بین المللی فیلم بر عهده‌ی محمد اطبایی (مستقل های ایرانی) است.

پایان پیام/

اگر به کارآفرینی علاقه‌مند هستید از این رسانه دیدن کنید
منبع
ایسنا

پایگاه خبری موفقیت شناسی

هدف ما امیدآفرینی در جامعه و ایجاد حس خوب و مثبت است

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا