ثبت‌نام شانزدهمین جشنواره بین‌المللی «سینماحقیقت» آغاز شد

ثبت‌نام اولیه ثبت‌نام اولیه شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران «سینماحقیقت» برای هنرمندان، اعضای صنوف و رسانه‌ها آغاز شد.

به گزارش پایگاه خبری موفقیت شناسی به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، ثبت‌نام اولیه هنرمندان، اعضای صنوف و رسانه‌ها برای حضور در شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران «سینماحقیقت» از امروز شنبه ۲۱ آبان ماه آغاز شده است.

پردیس سینمایی «ملت» به عنوان محل برگزاری شانزدهمین جشنواره «سینماحقیقت» انتخاب شده است و نمایندگان رسانه‌ها، صاحبان آثار و فعالان حوزه مستند می‌توانند در پردیس «ملت» به تماشای فیلم‌های بخش‌های مختلف این دوره بنشینند.

علاقه‌مندان به تماشای آثار شانزدهمین جشنواره «سینماحقیقت»، نمایندگان رسانه‌ها، اعضای صنوف و هنرمندان می‌توانند از طریق سیات جشنواره نام و مشخصات خود را برای حضور در این رویداد ثبت کنند.

فرآیند ثبت درخواست‌ها از امروز شنبه ۲۱ آبان ماه آغاز شده است و تا پایان روز دوشنبه ۳۰ آبان ماه ۱۴۰۱ ادامه دارد. این فرآیند صرفا شامل ثبت درخواست‌ها برای حضور در جشنواره است و در ادامه، تاییدیه ثبت‌نام و صدور کارت به درخواست کننده، اطلاع داده خواهد شد.

شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران «سینماحقیقت» به دبیری محمد حمیدی مقدم اواخر آذرماه ۱۴۰۱ برگزار می‌شود.

پایان پیام/

اگر به کارآفرینی علاقه‌مند هستید از این رسانه دیدن کنید
منبع
باشگاه خبرنگاران جوان

پایگاه خبری موفقیت شناسی

هدف ما امیدآفرینی در جامعه و ایجاد حس خوب و مثبت است

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا