همکاری با بازاریاب به‌صورت غیرحضوری

درباره ارائه تسهیلات برای ایجاد مراکز نشاط‌آفرین در کشور

وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی از ارائه تسهیلات لازم به سرمایه‌گذاران برای ایجاد مراکز نشاط‌آفرین خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری موفقیت شناسی به نقل از ایسنا عزت‌الله ضرغامی، سه شنبه، 20 دیماه،در شبستر در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: طی سال‌ جاری علاوه بر سرمایه‌گذاری در بخش مراکز اقامتی، سرمایه‌گذاری در مراکز تفریحی و سرگرمی که برای مردم شادی آفرین است، مورد اقبال قرار گرفت، متاسفانه در این حوزه طی سال‌های گذشته کم‌کاری و عقب‌ماندگی‌هایی داریم که در این راستا حمایت و ارائه تسهیلات لازم به سرمایه‌گذاران برای ایجاد مراکز نشاط‌آفرین و شادی‌های مشروع برای مردم را به‌صورت جدی در دستورکار قرار داده‌ایم‌.

وی گفت: از جمله اقدامات مهمی که در استان انجام گرفته، تعریف بسته‌های سرمایه‌گذاری گردشگری پس از مطالعات، آمایش‌ها و نیازسنجی‌های انجام گرفته است که این امر فعالیت سرمایه‌گذاران در این حوزه را تسهیل کرده است.

وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی ادامه داد: در همین راستا همکاری و هماهنگی‌های لازم بین دستگاه‌های اجرایی استان آذربایجان شرقی انجام گرفته و هر سرمایه‌گذار بخش خصوصی‌ که مایل به سرمایه‌گذاری در حوزه گردشگری باشد بدون هرگونه بروکراسی منفی، پیشنهادات و نحوه انجام این امر توسط اداره‌کل میراث‌فرهنگی استان ارائه خواهد شد.

وی در ادامه با بیان اینکه وزارت میراث‌فرهنگی در تلاش برای تامین تسهیلات لازم برای سرمایه‌گذاران حوزه گردشگری است، گفت: سال گذشته وزارت میراث‌فرهنگی بهترین عملکرد در ارائه تسهیلات به سرمایه‌گذاران داشت، علی‌رغم اینکه امسال در تبصره ۱۸ با مشکلاتی مواجه شدیم اما در تلاشیم تا پایان سال تسهیلات لازم برای سرمایه‌گذاران را فراهم کنیم.

ضرغامی در ادامه با اشاره فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص گردشگری، گفت: رهبرانقلاب در فرمایشات روز گذشته خود اشاره کردند که گردشگری تازه شروع به کار کرده اما دشمنان نمی‌خواهند این صنعت پویا پیشرفت کند و در تلاش توقف اقدامات مطلوب هستند؛ اما این اتفاق نخواهد افتاد.

وی اظهار کرد: خوشبختانه با سفر به شهرستان شبستر شاهد علاقه‌مندی سرمایه‌گذاران بخش خصوصی در سرمایه‌گذاری در حوزه گردشگری هستیم که با اقدامات شایسته نماینده مجلس مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی در تلاش خواهیم بود تا با مرتفع‌سازی موانع، ظرفیت‌سازی لازم برای توسعه گردشگری منطقه و شهرستان به فعلیت برسد.

پایان پیام/

اگر به کارآفرینی علاقه‌مند هستید از این رسانه دیدن کنید
منبع
ایسنا

پایگاه خبری موفقیت شناسی

هدف ما امیدآفرینی در جامعه و ایجاد حس خوب و مثبت است

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا