همکاری با بازاریاب به‌صورت غیرحضوری

معرفی نامزدهای چهل و یکمین جشنواره فیلم فجر

نامزدهای بخش‌های مختلف چهل و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر اعلام شدند.

به گزارش پایگاه خبری موفقیت شناسی به نقل از ایرنا،«مجتبی امینی»، دبیر چهل و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر، شامگاه جمعه – ۲۱ بهمن ۱۴۰۱- در نشست خبری که در خانه جشنواره (پردیس سینمایی ملت) برگزار شد، اسامی نامزدهای دریافت جایزه در بخش های مختلف سینمایی را به شرح زیر اعلام کرد:

نامزدهای بهترین طراحی صحنه:

محسن خدا بخش برای اتاقک گلی

آیدین ظریف برای «گل‌های باوارده»

عباس بلوندی برای «سینمامتروپل»

محمدرضا شجاعی برای «شماره۱۰»

محمدرضا میرزامحمدی برای «عطرآلود»

محمدرضا شجاعی برای  «غریب»

نامزد بهترین طراحی لباس:

سارا سمیعی برای «یادگارجنوب»

فاطمه صفری برای «اتاقک گلی»

محمدرضا شجاعی برای «غریب»

عباس بلوندی و مهدی قوچانی برای «سینمامترو پل»

آرام موسوی برای «وابل»

نامزد جلوه‌های ویژه میدانی:

محسن روزبهانی برای «اتاقک گلی»

محسن روزبهانی برای «سینما متروپل»

ایمان کرمیان برای «گلهای باورده»

حمید رسولیان برای «غریب»

محمد رضا ترکمان برای «شماره ۱۰»

نامزدهای بهترین چهره‌پردازی:

امید گلزاده برای «آنها مرا دوست داشتند»

شهرام خلج برای فیلم «اتاقک گلی»، «غریب» و «شماره۱۰»

مونا جعفری برای «یادگار جنوب»

عبدالله اسکندری برای «وابل»

نامزدهای بهترین تدوین:

عماد خدابخش «کت چرمی»

حسن ایوبی برای «بچه زرنگ»

میثم مولایی برای «چرا گریه نمی‌کنی؟» و «اتاقک گلی»

حمید باشه آهنگر برای «سینمامتروپل»

پویان شعله‌ور برای «یادگار جنوب»

مساته مهاجر برای «وابل»

نامزدهای بهترین فیلمبرداری:

فرشاد محمدی برای «اتاقک گلی»

علیرضا زرین دست برای «سینمامتروپل»

آرمان فیاض برای «کت چرمی»

روزبه رایگا برای «عطرآلود»

حسن پویا برای «شماره۱۰»

میلاد پرتو برای «یادگارجنوب»

نامزدهای بهترین موسیقی متن:

امیر توسلی برای «بچه زرنگ»

مسعود سخاوت دوست برای «عطرآلود» و «شماره ۱۰»

پیام آزادی برای «هفت بهار نارنج»

کارن همایونفر برای «روایت ناتمام سیما»

بهزاد عبدی برای «سرهنگ ثریا»

نامزدهای بهترین صدا:

بهمن اردلان صدا بردار و صداگذار برای «اتاقک گلی»

حسین ابوالصدق صداگذار برای «بچه زرنگ»

مسیح حدپور سراج (صدابردار) مهدی جواهر زاده (صداگذار) برای «در آغوش درخت»

عباس رستگارپور (صدابردار) و حسین ابوالصدق صداگذار برای «سینمامتروپل»

فرخ فدایی صدابردار و آرش قاسمی صداگذار برای «شماره۱۰»

امیر نوبخت صدابردار و علیرضا علویان صداگذار برای «یادگار جنوب»

نامردهای بهترین فیلمنامه:

علی رمضان برای فیلم «بچه زرنگ»

بابک خواجه پاشا برای «در آغوش درخت»

حمید زرگرنژاد برای «شماره۱۰»

مسعود هاشمی نژاد برای «کت چرمی»

محمدعلی و حامد باشه آهنگر برای «سینمامتروپل»

پدرام پورامیری و حسین دوماری برای «یادگار جنوب»

نامزدهای بهترین بازیگر زن نقش اول:

مارال بنی آدم برای «در آغوش درخت»

هدی زین العابدین برای «عطرآلود»

ژاله صامتی برای «سرهنگ ثریا»

سارا بهرامی برای «جنگل پرتقال»

نوشین مسعودیان برای «سینمامتروپل»

پردیس پورعابدینی برای فیلم «غریب»

نامزدهای بهترین بازیگر نقش مکمل زن:

ستاره پسیانی برای «کت چرمی»

پریوش نظریه برای «سینمامتروپل»

پانته آ پناهی ها برای «بعد از رفتن»

سارا حاتمی برای «کت چرمی»

غزل شاکری برای «روایت ناتمام سیما»

سحر دولتشاهی برای «یادگار جنوب»

رویا تیموریان برای «کت چرمی»

نامزدهای بهترین بازیگر نقش اول مرد:

مجید صالحی برای «شماره ۱۰»

تورج الوند برای «اتاقک گلی»

مصطفی زمانی برای «عطرآلود»

میرسعید مولویان برای «جنگل پرتقال»

علی نصیریان برای «هفت بهار نارنج»

جواد عزتی برای «کت چرمی»

وحید رهبانی برای «یادگار جنوب»

نامزدهای بهترین بازیگر نقش مکمل مرد:

مهران احمدی برای فیلم «غریب»

هومن برق نورد برای فیلم «سینما متروپل»

امیر جعفری برای فیلم «آنها مرا دوست داشتند»

پژمان جمشیدی برای فیلم «یادگار جنوب»

سجاد بابایی برای فیلم «استاد»

فرهاد قائمیان برای فیلم «غریب»

روح الله زمانی برای فیلم «در آغوش درخت»

نامزدهای بهترین کارگردانی:

محمدعلی باشه آهنگر برای «سینمامتروپل»

حسین میرزامحمدی برای «کت چرمی»

محمد عسگری برای «اتاقک گلی»

هادی محمدیان، بهنود نکویی و محمدجواد جنتی برای «بچه زرنگ»

بابک خواجه پاشا برای «در آغوش درخت»

حمید زرگرنژاد برای «شماره ۱۰»

محمدحسین لطیفی برای «غریب»

نامزدهای بهترین فیلم :

بچه زرنگ به تهیه کنندگی حامد جعفری

شماره ۱۰ به تهیه کنندگی ابراهیم اصغری

در آغوش درخت به تهیه کنندگی محمد رضا مصباح

سینما متروپل به تهیه کنندگی سید حامد حسینی

اتاقک گلی به تهیه کنندگی داود صبوری

کت چرمی به تهیه کنندگی کامران حجازی

یادگار جنوب به تهیه کنندگی مجتبی رشوند

نامزدهای بهترین فیلم اول (کارگردان اول):

«جنگل پرتقال» به کارگردانی آرمان خوانساریان

«بعد از رفتن» به کارگردانی رضا نجاتی

«سرهنگ ثریا» به کارگردانی لیلی عاج

«کت چرمی» به کارگردانی حسین میرزامحمدی

«در آغوش درخت» به کارگردانی بابک خواجه پاشا

«اتاقک گلی» به کارگردانی محمد عسگری

نامزد بخش فیلم کوتاه داستانی:

محمد ثریا تهیه کننده و کارگردان «برنو»

محمد رضا مرادی تهیه کننده و کارگردان «رنگارنگ»

نیلوفر زیوردار (تهیه کننده) وحید نامی، نوید نامی کارگردان «مریضخانه مرکزی»

محمد جواد محمد(تهیه کننده) محمد پایدار(کارگردان) «نوشابه مشکی»

نامزد بخش فیلم مستند بلند:
سید مصطفی موسوی تبار(تهیه کننده) زهره نجف زاده (کارگردان) برای ۶۴۱۰ روز اسارت 

فرشاد افشین‌پور (تهیه کننده و کارگردان) «دنیای وحشی زاگرس»

بخش اقلام تبلیغات سینمایی 
پوستر: 
محمد روح الامینی برای طراحی پوستر فیلم «بیرو»

محمد موحدنیا  برای طراحی پوستر فیلم «طلاخون»

میثم میرزایی برای طراحی پوستر فیلم «مرد بازنده»

بخش تیزر و آنونس:
امین سلمانی برای ساخت تیزر فیلم «بی صدا حلزون»

کیومرث بیک زند برای ساخت تیزر فیلم «تی تی»

امید میرزایی برای ساخت تیزر فیلم «دوزیست»

چهل و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر با دبیری مجتبی امینی با حضور ۲۴ فیلم از ۱۲ تا ۲۲ بهمن برگزار شد.

پایان پیام/

اگر به کارآفرینی علاقه‌مند هستید از این رسانه دیدن کنید
منبع
ایرنا

پایگاه خبری موفقیت شناسی

هدف ما امیدآفرینی در جامعه و ایجاد حس خوب و مثبت است

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا