همکاری با بازاریاب به‌صورت غیرحضوری

معرفی هیئت داوران چهل و یکمین جشنواره فیلم فجر

پرویز شیخ طادی، مجید اسماعیلی، ابراهیم حاتمی‌کیا، سید محمود رضوی، محمدتقفی فهیم، مسعود نقاش‌زاده و محمدرضا شریفی‌نیا به عنوان اعضای هیات داوران چهل و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر معرفی شدند.

به گزارش پایگاه خبری موفقیت شناسی به نقل از ایرنا، «مجتبی امینی»، دبیر چهل و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر در نشست خبری شامگاه جمعه – ۲۱ بهمن ۱۴۰۱- هیات داوران این دوره از جشنواره را اعلام کرد.

پرویز شیخ طادی، مجید اسماعیلی، ابراهیم حاتمی کیا،سید محمود رضوی، محمد تقفی فهیم ، مسعود نقاش زاده و محمدرضا شریفی‌نیا  آثار بخش رقابتی این دوره از جشنواره را داوری می کنند.

مسعود نجفی مدیر روابط عمومی جشنواره در پردیس سینمایی ملت در ابتدای این نشست از فعالیت اهالی رسانه در چهل و یکمین جشنواره فیلم فجر قدردانی کرد و از دبیر جشنواره برای اعلام اسامی نامزدهای جشنواره فیلم فجر دعوت کرد.

مجتبی امینی از اهالی رسانه و سینما در این دوره از جشنواره قدردانی کرد و اعلام کرد که مراسم اختتامیه ساعت ۱۸:۳۰ فردا جمعه – ۲۲ بهمن ۱۴۰۱- در برج میلاد برگزار خواهد شد.

چهل و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر ۱۲ تا ۲۲ش بهمن ۱۴۰۱ به دبیری مجتبی امینی در دو پردیس سینمایی ملت و برج میلاد برگزار می‌شود. امسال ۲۴ فیلم در بخش سودای سیمرغ در جشنواره فیلم فجر به رقابت می‌پردازند.

پایان پیام/

اگر به کارآفرینی علاقه‌مند هستید از این رسانه دیدن کنید
منبع
ایرنا

پایگاه خبری موفقیت شناسی

هدف ما امیدآفرینی در جامعه و ایجاد حس خوب و مثبت است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا