همکاری با بازاریاب به‌صورت غیرحضوری

نشریه دانشکده ریاضی و علوم کامپیوتر دانشگاه امیرکبیر در ISC نمایه شد

مجله AUT Journal of Mathematic and Computing در دانشکده ریاضی و علوم کامپیوتر دانشگاه صنعتی امیرکبیر در پایگاه استنادی ISC نمایه شد.

به گزارش پایگاه خبری موفقیت شناسی به نقل از ایسنا، مجله (AUT Journal of Mathematic and Computing) زیر نظر دانشکده ریاضی و علوم کامپیوتر دانشگاه صنعتی امیرکبیر امتیاز لازم را برای نمایه‌شدن در لیست نشریات اصلی پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) کسب کرد.

این مجله چندی قبل نیز موفق به کسب درجه اعتبار علمی-پژوهشی رتبه ب از کمیسیون بررسی نشریات علمی کشور وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری شده بود.

این مجله از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده است و اولین نسخه این مجله در سال ۱۳۹۸ به چاپ رسید.  مجله AUT Journal of Mathematic and Computing هر ۶ ماه یکبار چاپ می‌شود و هدف آن فراهم کردن زمینه‌ای برای محققان برای چاپ مقاله خود در زمینه‌های ریاضیات و علوم کامپیوتر است.

همچنین اعضای هیات تحریریه این مجله از برترین محققان در داخل و خارج از کشور هستند و تمامی مقالات ارسالی به این مجله به زبان انگلیسی است که پس از داوری مقالات توسط متخصصان این رشته و در صورت تایید از نظر کیفیت ارائه، نوآوری، روشنی مطالب و تناسب آن با اهداف مجله به چاپ می‌رسند.

از دیگر اهداف این مجله تلاش برای ارتقای پیشرفت‌های علمی و ایجاد فرصت برای پژوهشگران در جهت طرح ایده‌های پژوهشی و تحقیقاتی خود است. انتشار به‌موقع و به صورت دسترسی آزاد از اهداف مهم دیگر این مجله محسوب می‌شود.

بنابر اعلام روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، این مجله به مدیر مسئولی دکتر پورعباس و همچنین مدیر اجرایی دکتر مهدی رستمی به چاپ می‌رسد.

پایان پیام/

اگر به کارآفرینی علاقه‌مند هستید از این رسانه دیدن کنید
منبع
ایسنا

پایگاه خبری موفقیت شناسی

هدف ما امیدآفرینی در جامعه و ایجاد حس خوب و مثبت است

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا