همکاری با بازاریاب به‌صورت غیرحضوری

ثبت نام آزمون تأسیس و فعالیت شرکت‌های حمل و نقل بین‌المللی کالا آغاز شد

سازمان سنجش آموزش کشور ضمن اعلام جزئیات ثبت نام بیست و هشتمین آزمون تأسیس و فعالیت شرکت‌های حمل و نقل بین‌المللی کالا، ازآغاز ثبت نام این آزمون خبرداد.

به گزارش پایگاه خبری موفقیت شناسی به نقل از ایسنا، بر اساس اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، مهلت ثبت نام بیست و هشتمین آزمون تأسیس و فعالیت شرکت های حمل و نقل بین‌المللی کالا – سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای وزارت راه و شهرسازی سال ۱۴۰۲ ، تا روز شنبه ۲۷ خردادماه ادامه دارد و آزمون روز ۲۹ تیرماه برگزار خواهد شد.

ثبت‌نام داوطلب زمانی تکمیل می‌شود که در مراحل ثبت نام از سیستم شماره پرونده ۵ رقمی  و کد پیگیری ثبت نام ۱۵ رقمی دریافت نماید.

داوطلبان جهت طرح سوال می توانند از طریق سیستم پاسخگویی سازمان سنجش اموزش کشور اقدام نمایند.

داوطلبان بایستی سریال ثبت نام ۱۲ رقمی آزمون ورودی ویژه سیستم ثبت نام بیست و هشتمین آزمون تأسیس و فعالیت شرکت های حمل و نقل بین المللی کالا – سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای وزارت راه و شهرسازی سال ۱۴۰۲ به مبلغ ۱۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال معادل یک میلیون تومان را از قسمت خرید کارت تهیه نمایند.

توصیه‌های مهم به داوطلبان

۱- داوطلبان باید اطلاعیه ی ثبت نام را بطور کامل مطالعه کرده باشند

۲- داوطلبان باید حتما شرایط مندرج در اطلاعیه ثبت نام را داشته باشند.

۳- داوطلبان لازم است در درج کد ملی، نام خانوادگی و نام، مشخصات شناسنامه‌ای، ارسال عکس و تمامی اطلاعات لازم دیگر دقت و توجه کافی به عمل آورند، بدیهی است درصورت اعلام و ارسال هرگونه اطلاعات اشتباه، با داوطلب به عنوان متخلف برخورد خواهد شد.

۴- در پایان ثبت‌نام اینترنتی تأیید صحت اطلاعات ارسالی به عهده شخص داوطلب می‌باشد، لذا دقت و توجه کافی در این خصوص به عمل آید.

۵- برای جلوگیری از مشکلات بعدی حتماً اطلاعات درج شده در تقاضانامه ثبت‌نامی را به دقت بررسی نمایند.

۶- داوطلبان پس از تکمیل تقاضانامه و دریافت کد پیگیری یک نسخه پرینت از تقاضانامه تهیه و پس از مطالعه مندرجات آن، آنرا نزد خود نگهداری نمایند.

۷- داوطلبان لازم است اطلاعات کارت اعتباری، شماره پرونده و کد پیگیری خود را تا اعلام نتایج نهایی نزد خود نگهداری نمایند.

۸- سازمان سنجش آموزش کشور توصیه کرده داوطلب فرایند ثبت‌نام را شخصاً انجام دهد و شماره پرونده و کد پیگیری دریافتی از سایت را، نزد سایرین افشا نکند.

پایان پیام/

اگر به کارآفرینی علاقه‌مند هستید از این رسانه دیدن کنید
منبع
ایسنا

پایگاه خبری موفقیت شناسی

هدف ما امیدآفرینی در جامعه و ایجاد حس خوب و مثبت است

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا