همکاری با بازاریاب به‌صورت غیرحضوری

اعلام آمادگی صندوق هنر برای حمایت و ارائه خدمات به ورزشی نویسان

معاون توسعه مديريت و منابع صندوق اعتباری هنر با اشاره به جايگاه، وظيفه و رسالت خطيرخبرنگاران با رويکرد تخصصي در اطلاع‌رسانی شفاف، بيان انتقادهايی منصفانه، شناسايی قهرمانان به جامعه و ترويج فرهنگ ورزش در بين خانواده‌ها از آمادگی کامل اين صندوق برای همراهی با انجمن نويسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی و ارائه خدمات و حمايت‌های لازم از ورزشی نويسان و به ويژه پيشکسوتان رسانه‌های ورزشی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری موفقیت شناسی، فرزاد طایفه حیدری در  مراسم تقدیر از برگزیدگان ایرانی پنجمین جایزه جهانی ایپس و تجلیل از پیش کسوتان ورزشی نویس با تبریک اعیاد قربان و غدیر و همچنین تبریک روز جهانی ورزشی نویسان به اصحاب رسانه به ویژه فعالان این عرصه تخصصی همچنین گفت: اصحاب رسانه با توجه به نقشی که در هدایت و روشنگری افکار عمومی دارند جایگاه ارزشمندی در جامعه دارند. براین باوریم، بصیرت افزایی و ارتقاء سطح آگاهی جامعه مهمترین دغدغه‌ این اندیشمندان صاحب قلم است.

معاون صندوق اعتباری هنر در ادامه با تشریح وظایف صندوق اعتباری هنر و اقدامات انجام گرفته در این مجموعه به ویژه در دو سال گذشته در دولت مردمی، گفت: حدود ۸ درصد از اعضای حدود ۱۰۰ هزارنفری صندوق اعتباری هنر را اصحاب رسانه و مطبوعات تشکیل می دهند.

وی با اشاره به ارائه انواع خدمات و تسهیلات به حدود ۸ هزار نفر از اصحاب رسانه ، اظهار داشت: از این تعداد حدود ۲۵ درصد آنها از بیمه تأمین اجتماعی برخوردار هستند و علاوه بر این چهار هزار و ۴۰۰ نفر از خانواده های اصحاب رسانه عضو صندوق هنر نیز مشمول بهره مندی از خدمات بیمه درمان تکمیلی این صندوق قرار دارند.

معاون توسعه مدیریت و منابع صندوق اعتباری هنر در ادامه ضمن ابراز خرسندی از حضور در این مراسم مراتب احترام و قدردانی خود و سید مجید پوراحمدی مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره صندوق اعتباری هنر را از جمع حاضر و پیشکسوتان عرصه روزنامه نگاری ورزشی ابراز داشت و تصریح کرد: این صندوق با تمام توان آماده همراهی با انجمن و ارائه خدمات و حمایت های لازم از ورزشی نویسان و به ویژه پیشکسوتان رسانه های ورزشی با رویکرد تخصصی را دارد.

حیدری به ضوابط و مقررات عضویت و پذیرش اعضا در صندوق اعتباری هنر اشاره و خاطرنشان کرد: فعالان عرصه رسانه و ورزشی نویسان پس از معرفی انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی به معاونت مطبوعاتی و تائید و معرفی آنها، می توانند به عضویت این صندوق درآمده و از انواع خدمات، حمایت ها و تسهیلات این صندوق بهره مند شوند. 

 در این مراسم از مازیار کوپیدار نفر اول پنجمین جایزه جهانی ایپس و برگزیدگان و نفرات دارای رتبه برتر در آسیا با اهداح لوح انجمن و جوایزی از سوی صندوق اعتباری هنر تقدیر بعمل آمد.

 همچنین در بخش پایانی مراسم از اردشیر لارودی، منصور سپهری، حبیب چرندابی، حمید بهمنی، سعید مدنی، حجت اله جیرودی، و زنده یاد عبدالقدیر آب پرور پیش کسوتان ورزشی نویس با اهدای لوح سپاس تجلیل شد.

مراسم تقدیر از برگزیدگان ایرانی پنجمین جایزه جهانی ایپس و تجلیل از پیش کسوتان ورزشی نویس با حضور سید مناف هاشمی دبیرکل کمیته ملی المپیک، مهدی تاج رییس فدراسیون فوتبال، محمد آخوندی عضو شورای اسلامی شهر تهران، فرزاد حیدری معاون صندوق اعتباری هنر، جمعی از اعضای انجمن و پیشکسوتان رسانه های ورزشی و برگزیدگان پنجمین جایزه جهانی ایپس در سالن استاد فارسی آکادمی ملی المپیک برگزار شد.

پایان پیام/

اگر به کارآفرینی علاقه‌مند هستید از این رسانه دیدن کنید
منبع
روابط عمومی صندوق اعتباری هنر

پایگاه خبری موفقیت شناسی

هدف ما امیدآفرینی در جامعه و ایجاد حس خوب و مثبت است

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا