همکاری با بازاریاب به‌صورت غیرحضوری

تولید موسیقی با استفاده از هوش مصنوعی برای جایزه گرمی مجاز اعلام شد

تولید موسیقی با استفاده از فناوری هوش مصنوعی برای شرکت در مسابقات جایزه گرمی مجاز شد.

به گزارش پایگاه خبری موفقیت شناسی به نقل از آنا، طبق آخرین تغییرات در دستورالعمل شرکت در رقابت‌های گرمی موسیقی تولیدشده توسط هوش مصنوعی برای نامزدی در رقابت‌های جشنواره گرمی مجاز شد.

ماه گذشته آکادمی رکوردینگ تغییراتی را در مسابقات بین المللی گرمی اعلام کرد تا بهتر بتواند با پیشرفت‌ها و تغییرات صنعت موسیقی دنیا همراه شود. ازجمله این تغییرات می‌توان به استفاده از هوش مصنوعی در تولید موزیک پاپ اشاره کرد که به منظور افزایش محبوبیت هنری که با هوش مصنوعی همکاری می‌کند این تصمیم گرفته شده است.

چندی پیش دبیرخانه این جایزه اعلام کرده بود که آثار تولیدشده با هوش مصنوعی در بخش مسابقه شرکت داده نمی‌شوند، اما اخیراً در مصاحبه با آسوشیتد پرس که روز سه‌شنبه ۴ ژوئیه منتشر شد، مدیرعامل آکادمی رکوردینگ، هاروی میسون جونیور اطلاعات بیشتری درباره این تغییرات جدید به خبرنگارها داد.

او گفت: هوش مصنوعی یا موزیکی که با عوامل تولیدشده توسط هوش مصنوعی ساخته شده است واجد شرایط شرکت در مسابقه است و ممکن است جزء نامزدهای دریافت جایزه گرمی شناخته شود. اما اتفاقی که می‌افتد این است که ما اثری را که تماماً توسط هوش مصنوعی تولید شده است نامزد نمی‌کنیم و به آن جایزه‌ای نمی­‌دهیم.

مادامی که در ساخت یک اثر مشارکت انسانی وجود داشته باشد، آن اثر در مسابقه شرکت داده می‌شود و می‌تواند برنده جایزه شود. ما نمی‌خواهیم شاهد این باشیم که فناوری جایگزین خلاقیت انسان می‌شود. ما می‌خواهیم مطمئن شویم که فناوری باعث رشد، تقویت و شکوفایی خلاقیت انسان‌ها می‌شود. برای همین ما این جایگاه ویژه را برای این دوره از مسابقات در نظر گرفتیم.

آکادمی رکوردینگ مدت‌ها بود که می‌خواست در دستورالعمل‌های مربوط به هوش مصنوعی بعد از محبوب شدن ترانه‌های تولید شده توسط هوش مصنوعی تجدیدنظر کند که بالاخره موفق به این کار شد.

پایان پیام/

اگر به کارآفرینی علاقه‌مند هستید از این رسانه دیدن کنید
منبع
آنا

پایگاه خبری موفقیت شناسی

هدف ما امیدآفرینی در جامعه و ایجاد حس خوب و مثبت است

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا