همکاری با بازاریاب به‌صورت غیرحضوری

عضویت هادی ساعی در کمیته توسعه فدراسیون جهانی تکواندو

رئیس فدراسیون جهانی تکواندو پس از انتخاب هادی ساعی به عنوان عضو کمیته توسعه WT از وی به عنوان سرمایه ارزشمند تعبیر کرد.

به گزارش پایگاه خبری موفقیت شناسی به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، «چانگ وون چو» رئیس فدراسیون جهانی تکواندو با ارسال نامه‌ای به فدراسیون ایران، «هادی ساعی» را به عنوان عضو جدید کمیته توسعه فدراسیون جهانی انتخاب و معرفی کرد.

در این نامه که اهداف فدراسیون جهانی تشریح شده، آمده است که هادی ساعی از میان ۴۸۰ نفر تا پایان مسابقات جهانی ۲۰۲۵ برای عضویت در این کمیته انتخاب شده است. رئیس فدراسیون جهانی خطاب به هادی ساعی عنوان داشت؛ “شما یک سرمایه ارزشمند برای فدراسیون جهانی تکواندو هستید و خود را وقف آن خواهید کرد. پیشاپیش از شما تشکر می‌کنم و مشتاقانه منتظر همکاری با شما هستم. “

متن نامه به شرح ذیل است: 

جناب آقای هادی ساعی/ عضو کمیته توسعه فدراسیون جهانی 

“جناب آقای ساعی از این که خود را صرف و وقف ورزش محبوب تکواندو، کرده اید، از شما سپاسگزاری می‌نمایم.

در طی سال‌های متمادی، فدراسیون جهانی تکواندو به صورت مستمر در جهت برتری در داخل و خارج از زمین مسابقه تلاش کرده است. همان طور که اطلاع دارید، فدراسیون جهانی تکواندو در جنبش المپیک و پارالمپیک به واسطه حکمرانی مطلوب، یکپارچگی، بازی جوانمردانه و تعهد نسبت به اهداف بشر دوستانه و توسعه اجتماعی اعتبار کسب نموده و شناخته شده است. چنین سطوحی از تعالی در تمام سطوح ساختار سازمانی فدراسیون جهانی تکواندو، مورد انتظار ما خواهد بود.

هدف فدراسیون جهانی تکواندو در سال‌های آتی، تقویت جایگاه خود به عنوان یک رشته ورزشی المپیکی و پارالمپیکی شامل فضای مجازی، شهرت و اعتبار به واسطه حاکمیت و پایداری بی عیب و نقص خود و همچنین تداوم تعهدمان در کمک به پناهجویان و آوارگان از طریق تکواندو است.

هدف من این است که فدراسیون تکواندو جهانی به عنوان یکی از معتبرترین فدراسیون‌های بین المللی در سطح جهان شناخته شود. در این راستا، پس از بررسی دقیق بیش از ۴۸۰ درخواست جدید و همچنین درخواست‌های اعضای فعلی، این افتخار را دارم که شما را به عنوان عضو کمیته توسعه از تاریخ این حکم انتصاب در سال ۲۰۲۳ تا پایان مسابقات جهانی تکواندو ۲۰۲۵ منصوب نمایم.

معتقدم که شما یک سرمایه ارزشمند برای فدراسیون جهانی تکواندو خواهید بود و خود را وقف آن خواهید کرد. پیشاپیش از شما تشکر می‌کنم و مشتاقانه منتظر همکاری با شما هستم.

بیایید با “صلح در ذهن، تکواندو در دل” به آینده نگاه کنیم.

“با احترام چونگ وون چو رئیس فدراسیون جهانی تکواندو”

پایان پیام/

اگر به کارآفرینی علاقه‌مند هستید از این رسانه دیدن کنید
منبع
باشگاه خبرنگاران جوان

پایگاه خبری موفقیت شناسی

هدف ما امیدآفرینی در جامعه و ایجاد حس خوب و مثبت است

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا