همکاری با بازاریاب به‌صورت غیرحضوری

تأکید بر بهبود کیفیت ارائه خدمات بیمه تکمیلی به هنرمندان

مشاور وزير فرهنگ و مديرعامل صندوق اعتباری هنر در ديدار با مدير عامل بيمه دانا، بر بهبود کيفيت ارائه خدمات بيمه درمان تکميلی به اصحاب فرهنگ و هنر، رسانه و فعالان قرآنی سراسر کشور تأکيد شد. 

به گزارش پایگاه خبری موفقیت شناسی، سید مجید پوراحمدی در دیدار با رضا جعفری مدیرعامل بیمه دانا که در محل صندوق اعتباری هنر انجام شد با قدردانی از ارائه خدمات بیمه ای به اصحاب فرهنگ و هنر طی دوسال گذشته تاکنون، اظهار داشت: تلاش ما در این صندوق حمایت همه جانبه از اهالی فرهنگ، هنر،رسانه و فعالان قرآن و عترت سراسر کشور به ویژه در مناطق کم برخوردار بوده و هست از این رو همواره بر ارائه خدمات و تسهیلات بهینه به این قشر فرهیخته تأکید داشته و داریم.

رئیس هیأت مدیره صندوق اعتباری هنر درادامه با اشاره به رضایت حداکثری اعضای این صندوق از شرکت بیمه‌گر دانا، تصریح کرد: صندوق اعتباری هنر همواره به دنبال توسعه کمی و کیفی حمایت‌ها و ایجاد تنوع در ارائه خدمات و تسهیلات به جامعه تحت پوشش خود است. 

تأکید بر ارائه بهترین و کامل‌ترین خدمات بیمه‌ای درمان تکمیلی

در ادامه این دیدار مدیر عامل بیمه دانا نیز ارائه خدمات و تسهیلات به خانواده فرهنگ، هنر، رسانه و فعالان قرآنی سراسر کشور را افتخار بزرگی برای این شرکت عنوان کرد و افزود: تلاش ما این است تا بهترین و کامل ترین خدمات بیمه ای درمان تکمیلی را به این قشر فرهیخته ارائه نمائیم.

بررسی ظرفیت‌های فرهنگ و هنر ایران و مالزی

همچنین مشاور وزیر فرهنگ و مدیر عامل صندوق اعتباری هنر در دیدار با رایزن فرهنگی ایران در مالزی با تشریح برخی از اقدامات و فعالیت‌های شاخص انجام گرفته از سوی این صندوق طی یکی دوسال گذشته، گفت: توجه به مقوله حمایت از اصحاب فرهنگ و هنر یکی از مهمترین برنامه‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در دولت مردمی است. 

سید مجید پوراحمدی در ادامه اظهار داشت: هدف ما حرکت صندوق از یک نهاد حمایت‌گر با توزیع منابع به سوی سازمانی است که زمینه ایجاد درآمد پایدار برای اصحاب فرهنگ و هنر را فراهم کند.

رئیس هیات مدیره صندوق اعتباری در عین حال تصریح کرد: تمام تلاش ما ساماندهی زیرساخت‌های کسب و کارهای فرهنگ و هنر است لذا در صورت فراهم بودن بستر و زیرساخت مناسب، هنرمندان مستعد ایرانی می‌توانند آثار خود را در سراسر جهان عرضه کنند.

وی همچنین با اشاره به لزوم برنامه ریزی برای تدوین یک تفاهم‌نامه مشترک همکاری با رایزنی فرهنگی ایران در مالزی، گفت: خوشبختانه امروز شرایط خوبی برای همکاری مشترک فراهم شده که می‌توان بر ظرفیت‌های موجود صندوق اعتباری هنر تاکید کرد.

در ادامه رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در مالزی نیز ضمن قدردانی از فعالیت‌ها و اقدامات مجموعه صندوق اعتباری هنر طی یکی دوسال گذشته گفت: معتقدم صندوق اعتباری هنر اکنون به عنوان مجموعه‌ای معرفی شده که می‌تواند به عنوان یکی از بهترین و موثرترین پشتوانه‌ها مورد توجه قرار گیرد.

حجت الاسلام حمیدرضا ارزانی تصریح کرد: بنده از نزدیک همواره شاهد بودم که در شرایط سخت که ماجرای کرونا مشکلات زیادی را برای تعداد زیادی از هنرمندان فراهم ساخته بود، دوستان ما در صندوق اعتباری هنر نهایت تلاش خود را انجام دادند تا در حد امکانات پشتیبان ارزشمندی برای اصحاب فرهنگ و هنر باشند.

وی ضمن ارائه پیشنهادات خود برای توسعه و گسترش همکاری میان صندوق اعتباری هنر و رایزنی فرهنگی ایران در مالزی ، تأکید کرد: براین باورم شرایط و نقش موثر صندوق اعتباری هنر به گونه ای است که می‌تواند در راستای اهداف عالی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در توسعه اقتصاد هنر به عنوان یک بازوی مشاوره‌ای قدرتمند مورد توجه بیشتری قرار گیرد. 

در این دیدار دو طرف بر بررسی ظرفیت‌های فرهنگ و هنر ایران و مالزی برای انجام پروژه های مشترک و همچنین بررسی نحوه حضور هنرمندان ایران و مالزی در رویدادهای مشترک تأکید کردند.

پایان پیام/

اگر به کارآفرینی علاقه‌مند هستید از این رسانه دیدن کنید
منبع
روابط عمومی و اطلاع رسانی صندوق اعتباری هنر

پایگاه خبری موفقیت شناسی

هدف ما امیدآفرینی در جامعه و ایجاد حس خوب و مثبت است

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا