همکاری با بازاریاب به‌صورت غیرحضوری

اعلام جزئیات برنامه حمایت از دانشگاه‌ها و موسسات مأموریت‌گرا

بنیاد ملی علم ایران در قالب برنامه‌ای از دانشگاه‌ها و مؤسسات پژوهشی که به صورت مأموریت‌گرا و در راستای حل مسائل استانی و ملی گام بر می دارند، حمایت می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری موفقیت شناسی به نقل از مهر، صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور در نظر دارد از طرح‌های تحقیقاتی که به حل مسائل منطقه‌ای و استانی کمک می‌کند، حمایت ویژه‌ای داشته باشد.

به همین منظور این صندوق طی نامه‌ای به رؤسای دانشگاه‌ها و مؤسسات پژوهشی کشور اعلام کرده است: «صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور (بنیاد ملی علم ایران) در نظر دارد از دانشگاه‌ها و مؤسسات پژوهشی که به‌صورت مأموریت‌گرا و در راستای حل مسائل استانی و ملی گام برمی‌دارند، به طور ویژه حمایت نماید. در این راستا برنامه‌ای با عنوان «حمایت از دانشگاه‌ها و مؤسسات پژوهشی مأموریت‌گرا» تدوین شده است. در این برنامه تفاهم‌نامه‌ای بین رئیس دانشگاه یا مؤسسه پژوهشی و رئیس صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور (بنیاد علم ایران) به‌صورت برنامه‌محور و حداکثر در ۵ حوزه پژوهشی امضا خواهد شد.»

در ادامه متن این نامه آمده است: حمایت‌ها شامل کرسی‌های پژوهشی، طرح‌های پژوهشی، طرح‌های پسادکتری، رساله دکتری و پایان‌نامه کارشناسی ارشد بوده و میزان حمایت نسبت به طرح‌های عادی صندوق تا ۵۰ درصد بیشتر خواهد بود.

دانشگاه‌ها و مؤسسات پژوهشی می‌توانند با مراجعه به پرتال صندوق از جزئیات طرح اطلاع یابند.

همچنین شیوه‌نامه اجرایی این طرح به‌منظور جهت‌دهی به طرح‌های تفاهم‌نامه‌ای اجرا شده در صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران (بنیاد ملی علم ایران) تهیه شده است.

این شیوه‌نامه به شکلی طراحی شده که دستاوردها برای دانشگاه‌ها و مؤسسات پژوهشی و بنیاد علم ایران و در نهایت جامعه مؤثر و سودمند باشد.

پایان پیام/

اگر به کارآفرینی علاقه‌مند هستید از این رسانه دیدن کنید
منبع
مهر

پایگاه خبری موفقیت شناسی

هدف ما امیدآفرینی در جامعه و ایجاد حس خوب و مثبت است

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا