همکاری با بازاریاب به‌صورت غیرحضوری

تیم ملی تنیس‌ ایران در گروه سه آسیا قهرمان شد

تیم ملی تنیس ایران در گروه سه مسابقات دیویس‌کاپ منطقه آسیا و اقیانوسیه اول شد.

به گزارش پایگاه خبری موفقیت شناسی به نقل از ایسنا، تیم ملی تنیس ایران برای تعیین جایگاه در دسته سه مسابقات دیویس‌کاپ منطقه آسیا و اقیانوسیه به رقابت پرداخت و توانست در جایگاه نخست قرار بگیرد. ایران در مرحله گروهی هر سه تیم ویتنام، عربستان و سریلانکا را شکست داد و صدرنشین گروه خود شد. ایران سپس با جزایر پاسیفیک صدرنشین گروه دوم مسابقات، برای تعیین مقام اول و دومی در گروه سه منطقه آسیا و اقیانوسیه مسابقه داد و اول شد.

تیم ملی ایران در دو بازی انفرادی جزایر پاسیفیک را شکست داد.

نتیجه بازی به شرح زیر است:

انفرادی اول: حمیدرضا نداف ۲ – جیلیان اوسمانت از جزایر پاسیفیک صفر (۶ – ۲ و ۶ – ۲)

انفرادی دوم: سینا مقیمی ۲ –  کلمنت از جزایر پاسیفیک صفر (۶ – ۲ و ۶ – ۴)

مسابقات گروه سه آسیا به میزبانی سریلانکا و در دو گروه برگزار شد. تنیس ملی ایران با تیم‌های ویتنام، عربستان و سریلانکا هم‌گروه بود. در گروه دوم نیز اردن، مالزی، کامبوج و جزایر پاسیفیک هم‌گروه‌ بودند.

تیم ملی ایران در دور گروهی ویتنام را سه بر صفر، عربستان را دو بر یک و سریلانکا را سه بر صفر شکست داد و به گروه دو جهانی صعود کرد. با تغییر گروه‌بندی تنیس، گروه‌بندی در آسیا از پنجم تا سوم است،. سپس گروه دو و گروه یک جهانی، مرحله QUALIFIERS و در نهایت مرحله فینال قرار دارند. در واقع گروه دو و یک قاره‌ای حذف و گروه دو و یک جهانی جایگزین شدند. تیم ایران هم در گروه‌بندی جدید برای اولین بار به گروه دو جهانی صعود کرده است.

تیم ملی تنیس ایران با ترکیب حمیدرضا نداف، سینا مقیمی، علی یزدانی و سامیار الیاسی و حمیدرضا بادی در مسابقات دیویس‌کاپ شرکت کرد و هدایت تیم ملی نیز بر عهده محمدرضا توکلی بود.

داود عزیزی، رییس فدراسیون، فرشاد صفتی، مدیر تیم‌های ملی، امید سوری، مربی تیم ملی، صادق توکلی، فیزیوتراپ، و فرید یزدانیار، بدنساز، همراه تیم ملی بودند. همچنین ست‌کیچ از بوسنی هم به عنوان مربی خارجی در این مسابقات کنار تیم بود و با بازیکنان تمرین می‌کرد.

پایان پیام/

اگر به کارآفرینی علاقه‌مند هستید از این رسانه دیدن کنید
منبع
ایسنا

پایگاه خبری موفقیت شناسی

هدف ما امیدآفرینی در جامعه و ایجاد حس خوب و مثبت است

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا