همکاری با بازاریاب به‌صورت غیرحضوری

رشته خدمات پس از فروش خودروهای سبک در سال تحصیلی جاری راه‌اندازی می‌شود

تفاهم‌نامه همکاری آموزشی با یکی از شرکت‌های خودروسازی برای راه‌اندازی رشته خدمات پس از فروش خودروهای سبک در سال تحصیلی جاری منعقد شد.

به گزارش پایگاه خبری موفقیت شناسی به نقل از ایرنا، تربیت نیروی انسانی ماهر و تکنسین مورد نیاز حال و آینده بازار کار صنعت خودروسازی و مشاغل مرتبط به ویژه نمایندگی‌های خدمات پس از فروش خودروها، فروشندگان لوازم یدکی متصدیان مراکز معاینه فنی خودرو و کمک به بهبود کیفیت خدمات رسانی به مشتریان گروه‌های خودروساز از اهداف این تفاهم‌نامه است.

بر اساس این تفاهم‌نامه، آموزش و پرورش در زمینه‌های برگزاری دوره‌های دانش افزایی برای هنرآموزان و کارشناسان، تاسیس هنرستان‌های تخصصی خودرو اعم از دولتی و غیردولتی و جذب هنرجویان و فارغ التحصیلان رشته‌های مرتبط خودرو با ‌ گروه خودرو سازی همکاری خواهد داشت.

معرفی هنرستان معین و نزدیک به دفتر منطقه‌ای استان‌ها براساس درخواست و نیازسنجی شغلی، پیش ثبت‌نام دانش‌آموزان علاقمند و معرفی به نمایندگی‌ها برای انجام مصاحبه و ثبت‌نام هنرجویان در هنرستان معین، آموزش دروس عمومی در هنرستان معین، برگزاری آزمون‌های نظری و عملی، تدوین استانداردهای مهارت‌آموزی، تاسیس هنرستان‌های تخصصی خودرو در صورت نیاز شرکت، برگزاری دوره‌های آموزشی کوتاه مدت از طرف نمایندگی‌ها و استقرار یک مربی آموزش و پرورش جهت نظارت و پایش عملکرد هنرجویان از تعهدات دفتر آموزش‌های فنی، حرفه‌ای و کاردانش در این تفاهم‌نامه است.

تعهدات شرکت خودروساز نیز در این تفاهم‌نامه شامل، معرفی نمایندگی‌های همکار با مشخص نمودن تعداد پذیرش دانش آموز، تجهیز هنرستان‌های معین، همکاری دفاتر منطقه‌ای در برگزاری دوره‌های دانش افزایی، همکاری در تاسیس هنرستان‌های تخصصی خودرو اعم از دولتی و غیردولتی، همکاری در جذب هنرجویان و فارغ التحصیلان رشته‌های خودرویی در صورت نیاز، اجرای صحیح دستورالعمل آزمون و اجرای آموزش‌های مهارتی در دفاتر منطقه‌ای و نمایندگی‌ها به صورت رایگان است.

گفتنی است؛ رشته خدمات پس از فروش خودروهای سبک در هنرستان کاردانش شهداء در منطقه ۲ شهر تهران برای سال تحصیلی جاری راه‌اندازی شد.

پایان پیام/

اگر به کارآفرینی علاقه‌مند هستید از این رسانه دیدن کنید
منبع
ایرنا

پایگاه خبری موفقیت شناسی

هدف ما امیدآفرینی در جامعه و ایجاد حس خوب و مثبت است

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا