درباره برپایی نمایشگاه دستاورد‌های پژوهشی دانش‌آموزی در پارک فناوری پردیس

انتشارات موفقیت‌شناسی

برپایی نمایشگاه دستاورد‌های پژوهشی دانش‌آموزی، تور‌های فناوری در بخش دانشجویی و دانش‌آموزی، کارگاه‌های آموزشی و مشاوره‌های شغلی از برنامه‌های پارک فناوری پردیس در هفته پژوهش به شمار می‌رود.

به گزارش پایگاه خبری موفقیت شناسی به نقل از آنا، برنامه‌های پارک فناوری پردیس در هفته پژوهش و فناوری اعلام شد. این برنامه‌ها از ۲۵ تا ۳۰ آذرماه در پارک فناوری پردیس برگزار می‌شود.

برپایی نمایشگاه دستاورد‌های پژوهشی دانش آموزی در پارک فناوری پردیس یکی از برنامه‌های پارک در هفته پژوهش و فناوری است. این نمایشگاه در ۷ حوزه شیمی و مواد نوترکیب، برق و الکترونیک، برنامه نویسی و هوش مصنوعی، مکانیک و ابزار دقیق، رباتیک، سلامت و درمان و صنایع نرم، خلاق و فرهنگی از جمله گیم و انیمیشن، تولید محتوا و… برپا می‌شود.

اختتامیه نمایشگاه دستاورد‌های پژوهشی دانش آموزی روز چهارشنبه ۲۹ آذرماه با حضور دانش‌آموزان در پارک فناوری پردیس برگزار می‌شود.

به مناسبت هفته پژوهش و فناوری، تور‌های فناوری در بخش دانشجویی و دانش‌آموزی نیز در پارک فناوری پردیس برگزار می‌شود. بازدید از موزه علوم، بازدید از موزه هوانوردی و آزمایش‌های علمی از برنامه‌های بازدید دانش آموزی است. آشنایی با زیست بوم فناوری و نوآوری، معرفی پارک فناوری پردیس، بازدید از نمایشگاه دستاورد‌های شرکت‌های دانش‌بنیان و بازدید از شرکت‌های عضو پارک نیز از جمله برنامه‌های بازدید دانشجویی است.

برگزاری کارگاه تجاری سازی یافته‌های پژوهشی، کارگاه ایده یابی و خلاقیت، آشنایی با مدل کسب و کار و راه‌های حفاظت از فناوری‌های نوین، از کارگاه‌هایی است که در هفته پژوهش و فناوری در پارک فناوری پردیس برگزار می‌شود. مشاوره‌های عمومی و تخصصی برای دانشجویان و فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌ها نیز در این هفته برگزار می‌شود.

اختتامیه طرح توانمندسازی صدف ویژه ناحیه نوآوری پردیس، اختتامیه بوت کمپ تخصصی مکانیک و رونمایی از کتاب‌های تولید شده در انتشارات پارک فناوری پردیس از دیگر برنامه‌های هفته پژوهش و فناوری پارک فناوری پردیس خواهد بود.

انتهای پیام/

اگر به کارآفرینی علاقه‌مند هستید از این رسانه دیدن کنید
منبع
آنا

پایگاه خبری موفقیت شناسی

هدف ما امیدآفرینی در جامعه و ایجاد حس خوب و مثبت است

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا