رسیدگی به پرونده تسهیلات اعضا صندوق اعتباری هنر در کوتاه‌ترین زمان

مرکز مشاوره و خدمات کارآفرینی چترا

مدير فناوری اطلاعات صندوق اعتباری هنر از تلاش برای تکميل و توسعه سامانه‌های داخلی اين صندوق ، برای تحقق مدل سازمان بدون کاغذ خبر داد و گفت: ثبت‌نام بيمه درمان تکميلی اعضا اين صندوق در سراسر کشور به صورت برخط از طريق پيام رسان و سايت اين مجموعه انجام گرفت.

به گزارش پایگاه خبری موفقیت شناسی به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی صندوق اعتباری هنر، امیر رسولی با اشاره به اینکه  امروز سامانه اطلاعات یکپارچه هنر (سایه) زیر ساخت اصلی ارائه خدمات در تمامی سطوح کارشناسی و مدیریتی صندوق هنر می باشد، گفت: تلاش ما بر این است تا با تکمیل  چرخه مکانیزه نمودن فرایندهای داخلی صندوق، مدل سازمان بدون کاغذ را تا حد امکان محقق نمائیم. 

ثبت‌نام بیمه درمان تکمیلی اعضا بصورت کاملا برخط 

مدير فناوري اطلاعات صندوق اعتباري درادامه با بیان اینکه درخواست بهره مندی از خدمات بیمه درمان تکمیلی دوره ۱۴۰۲-۱۴۰۳ بصورت کاملا بر خط انجام گرفت ، اظهار داشت: در خصوص درخواست معرفی نامه برقراری بیمه تامین اجتماعی هم در حال حاضر این امکان از طریق مراجعه به برنامه کاربردی صندوق هنر وجود دارد از این رو در تلاش هستیم در تعامل با سازمان تأمین اجتماعی این فرایند را نیز کاملا بر خط نمائیم.

رسیدگی به پرونده تسهیلات اعضا در کوتاه‌ترین زمان 

رسولی با اشاره به اینکه سامانه مدیریت تسهیلات صندوق اعتباری هنر از ابتدای آذر ماه ۱۴۰۲ به کار گرفته شده است، اظهار داشت: از طریق این سامانه، فرایند رسیدگی به پرونده تسهیلات درخواستی اعضای محترم صندوق بصورت سیستمی و در کوتاه ترین زمان ممکن انجام خواهد شد.

ثبت و رسیدگی به بیش از دوهزارو ۵۰۰ پرونده در سامانه مدیریت تسهیلات

مدير فناوري اطلاعات صندوق اعتباري هنر ادامه داد: از ابتدای راه اندازی این سامانه بیش از دوهزارو ۵۰۰ پرونده ثبت و در حال رسیدگی می باشد.

به گفته وی، با تکمیل این سامانه یکی از مهمترین خدمات ارائه شده توسط صندوق اعتباری هنر با سرعت و دقت بیشتر قابل ارائه خواهد بود.

ارائه اخبار و اقدامات صندوق بدون واسطه به اعضا

مدير فناوري اطلاعات صندوق اعتباري هنر در عین حال تصریح کرد: راه اندازی برنامه کاربردی صندوق اعتباری هنر نقطه عطفی در توسعه فناوری اطلاعات صندوق اعتباری هنر به‌شمار می رود از این رو مدت ها بود که نیاز به یک برنامه کاربردی و در دسترس جهت ارتباط صندوق با اعضا احساس می شد.

رسولی گفت: با راه اندازی این برنامه کاربردی، اخبار و اقدامات صندوق بدون واسطه به مخاطبان منتقل و همچنین خدمات صندوق به آسانی در دسترس اعضاء قرار می گیرد. 

وی گواه این مدعی را ثبت نام بیش از ۶۲ درصد از متقاضیان در طرح های بیمه درمان تکمیلی امسال از طریق برنامه کاربردی صندوق هنر عنوان کرد.

ارائه خدمات در سطح ملی با هدف توسعه اقتصاد هنر

مدير فناوري اطلاعات صندوق اعتباري هنر در بخش دیگری از سخنان خود ،گام دوم توسعه فناوری اطلاعات در صندوق اعتباری هنر را پس از اقدامات انجام شده، برنامه ریزی به منظور ارائه خدمات در سطح ملی همسو با توسعه اقتصاد هنر و حمایت فناورانه از کسب و کارهای این حوزه توسط این صندوق عنوان کرد که به زودی مطالب و اقدامات مربوطه در این خصوص اطلاع رسانی خواهد شد. 

شکل‌گیری خلاقیت با تلاقی هنر و فناوری

رسولی با تأکید براینکه، معتقدیم با تلاقی هنر و فناوری خلاقیت شکل می گیرد و این مهم از مسیر توسعه اقتصاد هنر می‌تواند گام مهمی در توسعه فرهنگ و هنر کشور بردارد، ابراز امیدواری کرد: با ایجاد زیر ساخت های لازم، ضمن استمرار فعالیت ها و غنیمت شمردن فرصت خدمتگزاری، بتوانیم بیش از پیش رضایتمندی اصحاب فرهنگ، هنر،رسانه و فعالان قرآن و عترت سراسرکشور را فراهم کرده و مجموعه‌ای پیشرو در ارائه خدمات و تسهیلات به قشر فرهیخته فرهنگ و هنر در کشور را رقم بزنیم.

پایان پیام/

اگر به کارآفرینی علاقه‌مند هستید از این رسانه دیدن کنید
منبع
روابط عمومی و اطلاع رسانی صندوق اعتباری هنر

پایگاه خبری موفقیت شناسی

هدف ما امیدآفرینی در جامعه و ایجاد حس خوب و مثبت است

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا