حضور آثار ایرانی در نمایشگاه بین‌المللی کتاب دهلی نو

به گزارش پایگاه خبری موفقیت شناسی، به نقل از روابط عمومی خانه کتاب و ادبیات ایران، این نهاد به نمایندگی از صنعت نشر کشورمان در نمایشگاه بین المللی کتاب دهلی نو حضور دارد و به معرفی ۷۰ عنوان کتاب برگزیده جوایز ادبی همچون جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران، جایزه جلال آل احمد و منتخب برترین آثار شرکت کنندگان ایرانی در بخش بین الملل دیجیتال رایت سنتر اولین دوره نمایشگاه مجازی کتاب تهران می پردازد.

همچنین خانه کتاب و ادبیات ایران در این نمایشگاه، صنعت نشر ایران، نویسندگان برتر حوزه کودک و نوجوان ، آثار حوزه کودک و نوجوان، کتاب های برنده جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران، کتاب های ایرانشناسی و کتاب های آماده فروش حق ترجمه و نشر در قالب کاتالوگ را معرفی خواهد کرد.

نمایشگاه بین المللی کتاب دهلی نو از سال ۱۹۷۲ توسط نشنال بوک تراست هند در حال برگزاری است. این نمایشگاه یکی از بزرگترین نمایشگاه های کتاب در منطقه آسیا است و در سالیان گذشته در میان جامعه صنعت نشر بین الملل جایگاهی مناسبی پیدا کرده است.

با توجه به شرایط همه‌گیری ویروس کرونا، نمایشگاه دهلی نو همچون اکثر نمایشگاه های بین المللی کتاب نیز اقدام به برگزاری نمایشگاه مجازی کتاب کرده است که از تاریخ ۱۶ تا ۱۹ اسفند ماه برگزار می شود.

در این نمایشگاه چهار روزه مجازی به هر شرکت کننده یک غرفه مجازی برای نمایش کتاب، فیلم، کاتالوگ، محصولات و معرفی شبکه های اجتماعی مرتبط با نمایشگاه های کتاب اختصاص پیدا می کند.

همچنین برای گفتگوی شرکت کنندگان با یکدیگر و برگزاری جلسات میان آنان امکاناتی در غرفه مجازی فراهم شده است. در این دوره از نمایشگاه مجازی دهلی نو ۱۶۸ شرکت کننده داخلی و خارجی به معرفی آثار خود می پردازند.

انتهای پیام/

اگر به کارآفرینی علاقه‌مند هستید از این رسانه دیدن کنید

پایگاه خبری موفقیت شناسی

هدف ما امیدآفرینی در جامعه و ایجاد حس خوب و مثبت است

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا