درباره طرح آزمایش آنلاین بازنشستگان

به گزارش پایگاه خبری موفقیت شناسی، محمود مرتضایی‌فر مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی ، درباره جزئیات طرح آزمایش آنلاین بازنشستگان کشوری، اظهار کرد: آزمایش آنلاین یکی از طرح‌های حمایتی از بازنشستگان بود که جزء خدمات بیمه محسوب می‌شود.

وی افزود: طرح آزمایش آنلاین در ۱۰ استان به اجرا درآمده است و امیدواریم در سال ۱۴۰۰ اعتبارات این طرح افزایش پیدا کند تا بتوانیم استان‌های دیگر را هم پوشش دهیم.

مرتضایی‌فر درباره نحوه ارائه درخواست بازنشستگان برای بهره مندی از این طرح، گفت: بازنشستگان با ورود به سامانه sabasrm.ir و صفحه خدمات بیمه‌ای و آزمایش آنلاین می‌توانند اقدام به ثبت نام کنند، بازنشستگان باید کدملی و شماره حسابشان را وارد و درخواست خود را ثبت کنند.

مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری با اشاره به اینکه این طرح در دوران کرونا طرح خوبی بود و بازنشستگان هم استقبال خوبی داشته اند، ادامه داد: در این طرح بخشی از خدمات تا سقف ۵۰۰ هزار تومان به صورت رایگان و بخشی از خدمات نیز تا سقف ۶۰۰ هزار تومان به صورت تقسیطی است.

وی ادامه داد: در طرح آزمایش آنلاین، علاوه بر آزمایش سایر خدمات پزشکی هم به بازنشستگان اختصاص پیدا می‌کند که شامل؛ پزشک عمومی، پزشک متخصص، آزمایش، تزریقات، پانسمان، بینایی سنجی، شنوایی سنجی، نوار قلبی و… می‌شود. در کل خدمات پزشکی و آزمایشی که امکان ارائه آن‌ها در داخل منزل نیز وجود دارد، در این طرح قرار گرفته است.

انتهای پیام/

اگر به کارآفرینی علاقه‌مند هستید از این رسانه دیدن کنید

پایگاه خبری موفقیت شناسی

هدف ما امیدآفرینی در جامعه و ایجاد حس خوب و مثبت است

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا